Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, World Travel Awards Tarafından Türkiye’nin En İyi Sahil Resort’u Seçildi

Writer: NYX Magazine

Date: 12/03/2024

PAYLAŞ

Lüks turizm deneyimini, Ege’nin eşsiz mavi sularının yeşilin her tonuyla buluştuğu benzersiz manzarası eşliğinde sunan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, dünyanın prestijli ödül platformu World Travel Awards tarafından “Türkiye’nin En İyi Sahil Resort’u” seçildi.

Avrupa’nın en seçkin otelleri ve turizm kuruluşlarının temsilcileri, bu yıl 31.si Berlin’de gerçekleşen “World Travel Awards Avrupa Gala Töreni 2024”te bir araya geldi. Kırmızı halı töreniyle gerçekleşen, küresel bir derecelendirme sonucunda belirlenen ve altı kıtadaki en iyi seyahat ve turizm kuruluşlarının açıklandığı törende Kempisnki Hotel Barbaros Bay Bodrum, Türkiye’nin En iyi Sahil Oteli’ olarak ödüllendirildi.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Serkan Hüsünbeyi, bu prestijli ödülle ilgili şunları söyledi: “Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum olarak, misafirlerimize unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin En İyi Sahil Resort’u ödülünü kazanmak, masmavi denizi, göz alabildiğine uzanan plajı ile göz alıcı bir doğal güzelliğe sahip olan otelimizin benzersiz sahilini hak ettiği şekilde vurgulamaktadır.  Bu görsel zenginlik, lüksü konforla buluşturan konaklama anlayışı, özgün gastronomik lezzetler, eşsiz bir hizmet sunan ekibimizin özverili çalışması, konukseverlik seviyemiz ile özel bir deneyime dönüşmektedir. Bu prestijli ödülle onurlandırılmaktan dolayı gurur duyuyoruz, başarımızı vurgulayan bu ödüller bizler için önemli motivasyon kaynağıdır” dedi.

World Travel Awards, turizm endüstrisinde mükemmelliği takdir etmek, ödüllendirmek ve kutlamak amacıyla 1993 yılında kuruldu. Bugün, World Travel Awards, turizm sektöründe dünya çapında kalite anlamında en iyi markaları belirliyor. 

PAYLAŞ