Kendall Jenner, Tommy Hilfiger Giydi

Writer: NYX Magazine

Date: 07/05/2024

PAYLAŞ

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, süper model Kendall Jenner, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Takımı pilotu Sir Lewis Hamilton ve Amerikalı şarkıcı Justine Skye’ın 3-5 Mayıs 2024 hafta sonu Miami Grand Prix sırasında TOMMY HILFIGER stilleri giydiğini duyurdu. Dünya çapında düzenlenen Formula 1 yarışları ve Grand Prix hafta sonları hem F1 hayranlarının hem VIP misafirlerin giderek daha heyecanla izlediği moda anlarına dönüşüyor.

Kendall Jenner yeni TOMMY HILFIGER İlkbahar 2024 koleksiyonundan kırmızı ve beyaz pötikare bodycon askılı bir elbise ile deri loafer ayakkabılar giydi.

Lewis Hamilton arşivlere bir gönderme olarak 1999 Hilfiger Athletics koleksiyonundan fermuarlı gri yelek ile 2001’den kırmızı üst dikişli beyaz kargo pantolon giydi.

Kendall ‘hot lap’ turu sırasında yüksek belli beyaz jean ile aplike cepli beyaz keten gömlek giyerken Lewis Hamilton TOMMY JEANS İlkbahar 2024 koleksiyonundan Aiden bol kargo pantolonla bayrak logolu oversize bir tişörtü tercih etti.

Justine Skye ise yarış günü giydiği kırmızı midi polo elbiseyi beyaz deri sneakerla tamamladı.

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

PAYLAŞ