Kendi Gökkuşağını Yaratan Kadınlar

Writer: NYX Magazine

Date: 24/01/2023

PAYLAŞ

Kendi gökkuşağını yaratan kadınların markası Rainbow Origins, cool, cüretkar ve cesur. Her zaman, en stil sahibi tasarımların, cesur tonların ve dokulardaki materyallerin peşinde. Oversize olsa bile hala feminen.

Ezber bozan Rainbow Origins kadını, tarzı ile ön planda olmaktan çekinmediği için her zaman sıradışı ve cesur. Mümkün olduğunca sürdürülebilir materyallerle çalışmaya özen gösteren Rainbow Origins tasarım ekibi, ilk koleksiyonu Ray Of Light’da ilhamını adı gibi gökkuşağından alarak renk ve doku seçimlerinde, hayatın ışıltısını ve çağdaş kültürü yansıtıyor.

Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği giyilebilir gökkuşağı Rainbow Origins, akıllardaki cool olma algısını da kırmayı hedefliyor DNA’sıyla. Soğuk, minimal ve renksiz olanın yerine, holografik kumaşları, capcanlı renkleri ve kendini belli eden formlarıyla neşeli, sıra dışı, özgün ve böylece ilham veren olmayı seçiyor.

İlhamını mimariden ve sanattan alan, kumaş dalgalarından oluşan The Arc Sweatshirt’ü ve kayak pantolonlarının cool’luğundan esinlenilerek yaratılan Oz Pantolon’u, Rainbow Origins’in her parçasının tek başına bir gardırobun ihtiyacı olan canlılığı taşıdığının sadece iki örneği.

Geleneksel kalıpların dışına çıkarak çabasız şıklığı sahiplenen RO, trendleri takip eden değil trend belirleyenleri tercihi olacak.

PAYLAŞ