Keyifli Anlarınızda Sizinle

Writer: NYX Magazine

Date: 28/12/2022

PAYLAŞ

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, zarif tasarımlarıyla, yeni yılda sevdikleriniz için her zevke uygun hediye alternatifleri sunuyor. 

Modern dokunuşlarıyla fark yaratan NUDE, koleksiyonlarında yer alan özgün tasarımlarıyla bulunduğu her ortama zarafet katıyor. Simple is Beautiful ( Yalın Güzeldir ) felsefesiyle oluşturulan zamansız NUDE ürünleriyle yeni yılda kusursuz sofralara imza atabilir ya da hediye alternatifleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Hafifliği ve inceliğiyle fark yaratan Stem Zero 

Global tasarım markası NUDE, şarap ve şampanya kadehlerinden oluşan yalın, elegan ve sofistike koleksiyonu Stem Zero’da kullanılan Ion Shielding teknolojisi ile tasarım zekasını buluşturuyor. Hafifliği ve inceliği ile fark yaratan Stem Zero, hisler üzerine odaklanarak, tasarımıyla dokunma, tatma ve koklama duyularının etkisini ve vurgusunu artırıyor. Bu özel koleksiyon, sevdikleriniz için şık bir yeni yıl hediye alternatifi olarak ön plana çıkıyor. 

Yaratıcı ve şık tasarımıyla Balance koleksiyonu 

NUDE Balance şarap karafı kendi etrafında dönen görünümüyle yeni yıl sofralarınızın tamamlayıcı parçası oluyor. Hem yaratıcı hem özgün hem de işlevsel bir tasarıma sahip olan şarap karafı ahşap altlık seçeneğiyle de satışa sunuluyor. Kurşunsuz kristal kullanılarak cam üfleme tekniğiyle şekil verilen NUDE Balance karaf, zamanın ötesindeki şıklığı yılbaşı sofralarınıza taşıyor.  

NUDE Balance karaf ile ayrılmaz bir ikili olan Balance şarap bardağı seti şık tasarımıyla yılbaşı kutlamalarınızda sizi ve misafirlerinizi adeta büyülüyor. Balance kadehleri öyle hafifler ki, hafifçe bardağınızı salladığınızda şarap boşlukta sizinle birlikte dans etmeye başlıyor. Şarabınızı iyice havalandırmak için ihtiyacınız olan tek şey Balance şarap kadehleri… 

İşlevsel ve zarif Silhoutte koleksiyonu 

Space Copenhagen tarafından NUDE için tasarlanan Silhoutte servis tabakları ve kaseleri, şık olduğu kadar işlevselliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kurşunsuz kristal ile hayat bulan Silhoutte koleksiyonu, hafifçe yukarı kıvrılan tasarımıyla da fark yaratıyor. Hem yemek servis etmek hem de aksesuarlarınızı bir arada toplamak için ideal bir obje olan tabaklar, aynı zamanda yeni yılda sevdiklerinize hediye alternatifleriniz için zarif bir seçenek. 

NUDE Pigmento koleksiyonuyla imza sofralar

Studio Formafantasma’nın NUDE için tasarladığı Pigmento koleksiyonu, cam üzerinde dağılan pastel renklerin her defasında yarattığı farklılık ve yalın formu ile göz kamaştırıyor. Yılbaşı sofralarında yaratıcı ve farklı sunum yaratmak isteyenler için benzersiz tasarımları koleksiyonunda bulunduran Pigmento, servis tabağı, sunum tabağı ve karaf ürünleriyle göz kamaştırıyor. Yeni yıl lezzetlerinizin sunumunda ya da hediye alteratiflerinizde tercih edebileceğiniz Pigmento koleksiyonu farklı boy seçenekleriyle cezbediyor. Her bir parçanın benzersiz olduğu koleksiyonda tüm ürünlerin üretiminde cam üfleme ve kumlama tekniği, bitirme aşamasında ise özel boyama tekniğinin bir parçası olan elle spreyleme yöntemi kullanılıyor. 

Sadelikten yana olanlara NUDE Finesse koleksiyonu 

NUDE Design Team tarafından tasarlanan Finesse koleksiyonu, modern ve şık görünümün yanı sıra her bir parçasının şaşırtıcı derecede hafif ve sağlam olmasıyla farkını gözler önüne seriyor. Sürahi, kokteyl, viski ve shot bardaklarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyon, çarpıcı derecede duru ve sade tasarımı ile yılbaşında sevdiklerinize hazırlayacağınız kokteyl sunumlarında modern bir duruş sergiliyor.

NUDE koleksiyonlarına nudeglass.com internet sitesi ve Paşabahçe Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ