Keyifli Davet

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2024

PAYLAŞ

Gamze Erçel ve Mert Vidinli’nin ev sahipliği yaptığı etkinlikte Braun güzellik portföyünün en yeni üyeleri, dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·Expert ve dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex tanıtıldı. Güzellik ve moda dünyasını bir araya getiren etkinliğe Lale Onuk, Damla Altun, Ece Tuncel, Katre Turan, Lara Paşalı, Serap Korkmaz Arslan, Yasemin Yürük, Jennifer Boyner gibi isimler katıldı. 

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, 14 Mayıs Salı günü Soho House İstanbul’da güzellik portföyünün en yeni üyeleri Braun IPL Skin i·Expert ve Braun Silk – épil 9 Flex’i tanıttı. Dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·Expert ve dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex’i deneyimleyen davetliler, Braun’un kişiselleştirilmiş pürüzsüzlük deneyimi ile tanıştıkları keyifli anlar yaşadı.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kurumsal İletişim Direktörü Nesli Kılıçal, açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte, Braun güzellik portföyünün yeni üyeleri ile ilgili düşüncelerini şu şekilde açıkladı; “Braun, sahip olduğu teknolojiyi bir adım daha ileriye taşıyarak dünyanın ilk akıllı IPL cihazı Braun IPL Skin i·Expert ve yine dünyada bir ilk olan tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex  ile kişisel bakım alanında ilklere imza atıyor.” 

Braun marka yüzü Gamze Erçel ise “Braun ile yollarımız hayatımı kolaylaştıracak ve bana zaman kazandıracak bir ürün arayışındayken kesişmişti. Çalışan bir anne olarak hayatım her zaman bir koşuşturmaca halinde; evde çekimler, Mavi, evin düzeni derken inanın bazen kendime vakit ayırmakta zorlanıyorum. Bir de evimizde biraz uzak kalıyor, dolayısıyla dışarda seanslara gitmem pek mümkün olmuyor. İşte bu noktada Braun kurtarıcım oluyor, yeni Braun IPL Skin i·Expert için özel tasarlanan telefon uygulamasındaki akıllı takvim gerçekten inanılmaz bir rahatlık. Günlük hayatımın en yoğun temposunda bile seans kaçırmama izin vermiyor. App’in özellikleri takvimi ile de sınırlı değil, tüy yoğunluğuma, tüy rengime ve ne kadar sürede kusursuz pürüzsüzlüğe kavuşmak istediğime bağlı olarak seanslarımı kişiselleştirdi.  Ayrıca ürünü kullanırken kişisel bir güzellik uzmanı gibi beni yönlendiriyor ve ürünü gerçekten etkili bir şekilde kullandığımdan emin oluyorum.” ifadelerinde bulundu. 

PAYLAŞ