Kışı Isıtan Retro Stil

Writer: NYX Magazine

Date: 07/11/2023

PAYLAŞ

Boyner, Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen ve takip edilen markalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Boyner’in marka seçkisinde yer alan Akep, kadın koleksiyonunda eklektik stiliyle doğanın canlı tonlarından ilham alıyor. Akep’in desenleri kullanarak yarattığı özgün stil Boyner’in renkli dünyasında moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Modanın merkezinde yer alan seçkin markalarla yaşam tarzı ve deneyimi bir arada sunan Boyner, güçlü koleksiyonlarıyla her stile özel seçenekler sunuyor. Bu markalardan biri olan Akep, her bir parçasıyla farklı desenlere odaklanarak sofistike bir moda yolculuğu yaratıyor. 

Kilit Parçalar ile Bohem Bir Hava

Yumuşak dokuların kendini gösterdiği koleksiyonda canlı renklerle tasarlanan rahat pantolonlar, asimetrik kesim etekler ve oversize hırkalarda retro bir dokunuş öne çıkıyor. Birbirinin içine geçen geometrik şekiller ve figürler ise püskül detayları ile zenginleşiyor. Etnik bir görünüm sunan koleksiyonda sezonun en kilit parçaları arasında yer alan bomber ceketler, kazaklar ve toprak tonların hakimiyetindeki trikolar ise bohem bir hava yaratıyor.

Boyner, en özel markaların benzersiz koleksiyonlarını keşfetmek isteyen herkesi keyifli bir alışveriş deneyimi için Boyner mağazalarına, boyner.com.tr’ye ve Boyner Now’a bekliyor.

PAYLAŞ