Koyu Lekelere Nokta Atışı Çözüm

Writer: NYX Magazine

Date: 08/03/2024

PAYLAŞ

Akne sonrası izler, güneş ve yaşlanma lekelerine karşı güçlü içeriklerle etkili sonuçlar.

Güzellik sektöründe trendleri belirleyen L’Oréal Paris’ten Yeni Bright Reveal, Niasinamid ve AHA BHA içeren güçlü formülleriyle ciltte oluşan koyu lekelerin görünümünü azaltmak için tasarlandı.

Koyu lekelere nokta atışı çözüm önerisi sunan Yeni Bright Reveal serisi; Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum, Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum, Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Fluid Yüz Güneş Kremi, Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Nemlendirici Krem, Bright Reveal Serum İçerikli Temizleme Jeli ürünlerinden oluşuyor.

Koyu lekelere karşı domino etkisi yaratarak düzenli kullanımda kısa bir sürede akne sonrası, güneş sonrası ve yaşlanmaya bağlı koyu lekelerde gözle görülür azalma sağlayan Yeni Bright Reveal serisi, aktif içeriklerle güçlendirilmiş ve ağırlık yapmayan dokusuyla cildin yenilenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. %7.5 Niasinamid içeren formülüyle Yeni Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum ise, 8 haftalık düzenli kullanım ile %77 azalan koyu leke görünümü vadediyor.

Güçlü aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş formülleri sayesinde:

Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum

Ferulik asit, amino-sülfonik asit ve niasinamid gibi güçlü temel birleşenlerden oluşan Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum, akne sonrası, güneş sonrası ve yaşlanmaya bağlı oluşan koyu lekeleri hedef alır. Düzenli olarak kullanıldığında cildin daha aydınlık görünmesini ve 8 hafta gibi kısa bir zamanda koyu lekeleri de %77 oranında azalmasını sağlar.

Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum

Cilt kusurlarını önlemek amacıyla etkili bir eksfoliasyon sağlayan Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum, %25 AHA BHA PHA içeren güçlü formülüyle cildin anında daha aydınlık ve yenilenmiş görünmesini sağlarken 2 haftada cilt kusuru izlerinin görünümünü, 3 haftada ise koyu lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Profesyonel peelinglerden ilham alan formülü sayesinde 1 şişe Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum, 1 yüzeysel profesyonel peelinge eşdeğer peeling güçtedir.

Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Fluid Yüz Güneş Kremi

Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Fluid Yüz Güneş Kremi GKF 50, günlük kullanıma uygun hafif likit dokusuyla cildi korur, koyu leke görünümünü engeller ve gözle görülür şekilde görünümünü azaltır. İlk kullanımda cilde nem kazandırıp anında daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlarken, 1 ayın sonunda ise koyu lekelerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltarak cilt tonunun daha eşit ve cildin daha genç görünmesini sağlar.

PAYLAŞ