Make-A-Wish ve Bee Goddess’tan Mucizeler Yaratacak Koleksiyon: Küçük Prens

Writer: NYX Magazine

Date: 23/11/2022

PAYLAŞ

Make-A-Wish® Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği), dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek çocuklar için bir araya geldi. Make-A-Wish® Türkiye, yılbaşında sevdiklerine hediye almak isteyenleri, bu iş birliğinin meyvesi “Küçük Prens” koleksiyonuna yönlendirerek çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor.

Türkiye’de binlerce çocuğun hayallerini gerçekleştirebilmesine kendini adayan Make-A-Wish® Türkiye, bu amaçla yeni bir iş birliğine imza attı. Vakıf, özel tasarım mücevherleriyle dünya çapında tanınan Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek çocuklar için bir araya geldi. Bu birliktelikten doğan “Küçük Prens” koleksiyonunun tanıtımı 22 Kasım Salı günü Bee Goddess’ın Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirildi. Lansmana, Mehtap Elaidi, Ebru Şallı, Farah Zeynep Abdullah, Pınar Altuğ ve Romina Hakko gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Kendi ışığını başkasının ışığına kattığında mucizelerin gerçekleşeceği inancıyla bir araya gelen Make-A-Wish® Türkiye ve Bee Goddess, bu koleksiyonla çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor. Küçük Prens’ten ilham alan ve oldukça geniş bir yelpazede sunulan koleksiyonda vakfın simgesiyle örtüşen yıldız figürü ön plana çıkıyor. Tasarımlar Bee Goddess butiklerinde, web sitesinde ve Make A Wish Dilek Dükkanında satışa sunuluyor.

Bee Goddess Kurucusu Ece Şirin, “Make-A-Wish Derneği’ne kendimi çok yakın hissediyorum. Onların da felsefesi bizim marka söylemlerimiz ile örtüşüyor. Sembolik bir hikâye olan Küçük Prens’te yıldızlar, hayatın karanlık dönemlerinde yol gösteren ışıkları simgelerken Bee Goddess tasarımlı yıldızlar ise yetişkinler ve çocukların umudu ile onların dileklerini sembolize ediyor. Tasarımların baş kahramanı ise ruhun ve kalbin ışıltısı olarak bilinen Sirius yıldızı oluyor. Make-A-Wish çocuklara mucizeler armağan ederken biz de Bee Goddess tasarımları ile herkesin yaşam mucizelerini gerçekleştirmeleri için bir ilham kaynağı olmak istiyoruz.” dedi.

Make-A-Wish® Türkiye’nin (Bir Dilek Tut Derneği) CEO’su Miriam Dinç, “Bee Goddess tasarımlı bu yıldızları takanlar, bir çocuğun hayatına umut getirecek ve onlara birer ışık olacak. Kendisi ve sevdikleri için yeni yılda Küçük Prens kolyelerini tercih edenlerin satın aldığı her üründen bir kısmı, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3-18 yaş arası çocukların hayallerini gerçekleştirebilmesi için Make-A-Wish Türkiye’ye bağışlanacak. Vakıf da çocuklara mucizeler armağan etmeye devam edecek.” diye konuştu.

PAYLAŞ