Kylie Minogue, Mandarin Bodrum’un 10’uncu Yılına Damga Vurdu

Writer: NYX Magazine

Date: 07/07/2024

PAYLAŞ

Dünya çapında 200’den fazla seçkin ödüle layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum’un, dünyanın her yerinden gelen 500’ü aşkın tanınmış misafirlerin katılımıyla 10. yılını kutladığı gala gecesi, iki Grammy ödüllü sanatçı Kylie Minogue’un konseriyle unutulmaz bir şova dönüştü. Misafirlerine unutulmaz bir deneyim ve görsel şölen sunan Mandarin Oriental, Bodrum, 2024 yılının en iddaalı etkinliği ile büyük beğeni topladı. 

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasında doğayla iç içe muhteşem bir lokasyonda konumlanan ve seçkin bir tatil anlayışının sembolü olan Mandarin Oriental, Bodrum, 10. yıl kutlamaları kapsamında gala gecesi için Bodrum’a davet ettiği Avustralyalı sanatçı Kylie Minogue’la misafirlerini büyüledi. Dünya müziğinin en prestijli ödüllerinden Grammy’nin heykelciğini iki kez kaldıran Kylie Minogue’un unutulmaz konserinden sonra gece, iyi DJ’leri arasında gösterilen ve MOHG tarafından özel olarak davet edilen Charlotte de Witte’nin canlı performansıyla devam etti.

Bu özel geceye Nihal Özdemir, Yıldırım ve Revna Demirören, Alara Koçibey, Elif Dürüst, Selma Türkeş, Mert ve İdil Fırat, Burcu Esmersoy, Tuvana Büyükçınar gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin yanı sıra, Rebel Wilson, Ramona Agruma, Lena Perminova, Victoria Lopyreva, Hofit Golan, Carine Zavline, Maja Malnar, Héloïse Agostinelli, Bianca Holland, Leslie Cohen, Alessiya Merzlova, Karen Wazen, Anastasia Reshetova, Giuliano Calza, Zoya Sakr, Inga Rubenstein, Loujain Adada Juffali, Mahmoud Sidani, Karen Wazen ve Nael Abu Alteen gibi dünyaca ünlü isimler katıldı. Gece, Kylie Minogue’in eşsiz konserinin ardından, dünyanın en iyi DJ’leri arasında gösterilen ve MOHG tarafından özel olarak davet edilen Charlotte de Witte’nin canlı performansıyla devam etti.

10. yılın ikonu ‘uğur böceği’ 

Otelin özel plajında, aylardır üzerinde çalışılan bir konsept ve program üzerine kurgulan 10. yıl kutlamaları, Mandarin Oriental, Bodrum’un, seçkin lüksü Bodrum’a taşımasıyla başlayan ve Bodrum’un marka hikayesini başlatan yolculuğunu temsil eden bir temayı yansıttı. Bodrum mandalinası ve Ege güneşini temsil eden turuncu, 10. yıl gold temalarıyla birlikte; bu sene otelin ikonu olarak ilan edilen ve Bodrum’un şansını temsil eden uğur böceği görsel tasarımlarıyla gecede misafirlere özel bir ambiyansın ayrıcalığını sundu. 

Kutlamalar, 5 Temmuz gecesinde, gala yemeği öncesi özel bir kokteyl ile başladı. Kylie Minogue öncesi sahne alan ENBE Orkestrası, misafirleri müthiş konsere hazırlayarak etkileyici bir müzik performansı sergiledi. Gecenin sunuculuğunu başarılı haber spikeri Jülide Ateş üstlenirken, gecenin sonunda Mandarin Oriental, Bodrum için özel olarak tasarlanan havai fişek gösterisi unutulmayacak bir görsel şölen sundu. 

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Tunç Batum; “Asya’da doğan ve dünyaca ünlü bir marka haline gelen Mandarin Oriental Hotel Group’un Uzak Doğu felsefesini, efsanevi hizmet anlayışımız ve müthiş Türk misafirperverliği ile sentezleyerek bu müthiş yolculuğu 10 yıl önce başlattık. Bugün dünya genelinde 40 oteli bulunan MOHG’nin en başarılı oteli ve dünyanın en iyi ilk 5 resortundan biri olmanın gururunu hem markamız hem de ülkemiz adına taşıyoruz. Bodrum destinasyonunun marka kimliğine sağladığımız katkı ve gelişim ile oluşturduğumuz bu imaj, Bodrum’un geleceği için de çok önemli bir sinerji yaratmaktadır. Ama işimizin burada bitmediğinin de farkındayız. Mükemmeli sunmak için çalışmaya ve kişiselleştirilmiş misafir memnuniyetini her zaman ön plana alan hizmet anlayışımızı devam ettirmeye istekli ve kararlıyız” diyerek Bodrum’un, marka değerini yükselttiğinin altını çizdi. Batum, “Bu özel gecede 10. yılımızı kutlarken, dünyaca ünlü bir yıldızı Mandarin Oriental, Bodrum’da ağırlamak ve misafirlerimizle buluşturmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz” dedi. 

Kutlamalar, 6 Temmuz’da White Beach Party ile devam edecek

Mavi ile yeşilin buluştuğu Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasında konumlanan Mandarin Oriental, Bodrum, 10. yıl kutlamaları 6 Temmuz tarihinde hız kesmeden devam edecek. Kylie Minouge’un müthiş konseriyle taçlanan gala gecesinin hemen ardından, 6 Temmuz’da Blue Beach’te gerçekleşecek White Beach Party’de konuklar, Emir Ersoy’un canlı performansıyla eğlenirken Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasını eşliğinde özel bir deneyim yaşayacaklar  

PAYLAŞ