Leke Karşıtı Yeni Gece Bakımı

Writer: NYX Magazine

Date: 07/03/2024

PAYLAŞ

Ekspozom Bilimi’ne göre; gün içerisinde cildin maruz kaldığı UV ışınları, hava kirliliği gibi faktörler hiperpigmentasyon olarak adlandırılan ciltteki koyu lekelerin görünümünü arttırıyor. 

Dermatologların gece reçetesi olan niasinamid ve saf retinol içeren geliştirilmiş Vichy Liftactiv ailesi’nin yeni üyesi Liftactiv B3 Saf Retinol Gece Kremi, cilt tonunu eşitsizliği problemleri için leke karşıtı bakım ve daha aydınlık bir cilt görünümü sunuyor.

VICHY ÇÖZÜMÜ:

YENİ B3 CİLT TONU EŞİTLEYİCİ RETİNOL İÇEREN GECE KREMİ

Vichy Liftactiv B3 Retinol Gece Kremi, cilt tonunu eşitlemeye ve cilt lekelerini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki %4 Niasinamid (Vitamin B3) ve %0.15 Saf Retinol, cildi beslerken aynı zamanda  hiperpigmentasyon için etkili sonuçlar sunar. Vichy Liftactiv B3 Retinol Gece Kremi,  cilde rahatlık veren yapısıyla gece boyunca cildi yenileyerek, daha aydınlık ve eşit bir görünüme yardımcı olur.

En iyi sonuçlar için Vichy Collagen Specialist Gündüz Bakım Kremi SPF50, Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum ve Capital Soleil UV Age Güneş Kremi SPF 50+ürünleri rutini birlikte kullanılması önerilen Vichy B3 Cilt Tonu Eşitleyici Retinol İçeren Gece Kremi’ni, ilk hafta iki gece, ikinci hafta gün aşırı, üçüncü hafta tolere edildiği kadar her gece kullanabilirsiniz. Ürün kullanımdan sonraki her sabah SPF ≥ 30 bir ürün uygulayın. Diğer retinol ürünleriyle birlikte kullanmayın.

Vichy Liftactiv B3 Saf Retinol Gece Kremi 50 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.939,9 TL

PAYLAŞ