Levi’s®, Sonbahar/Kış 2020 Aksesuar Koleksiyonunda Neon Renklere, Doğa Temasına ve Rahat Kumaşlara Kucak Açıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 20/09/2020

PAYLAŞ

Sonbahar/Kış 2020 sezonunda Levi’s®, size gardırobunuzu tamamlayacak harika aksesuarlar sunuyor. Her kombini mükemmel bir biçimde canlandırma özelliğine sahip farklı renk ve stillerdeki şapka, çanta ve kemerlerin tamamı, minimum kaygı ve maksimum verimlilikle tasarlandı.

Bu sezonun aksesuarları, nötr tonları, neon ve doğayla ilintili baskıları içeriyor. Parlak pembe ve sarılar, lime yeşilleri, krem tonları ve griler ve hatta çiçek, kamuflaj ve hayvan desenleriyle yarışıyor. Çanta koleksiyonumuzda yeni silüetler ve sürdürülebilir materyaller lanse edilirken kemerlerimiz ise sokak stiline yakışır canlı renk ve desenleriyle öne çıkıyor. Farklı aksesuar kategorilerimizde, kıyafet modellerimizle uyumlu şişme naylon gibi rahat ve kışa yönelik malzemeleri ortaya çıkardık. Biraz ‘Dadleisure’, biraz sokak stili, biraz da Levi’s®’ın vintage havası…


İşte karşınızda, son derece cool Levi’s® Sonbahar/Kış 2020 ailesinin mükemmel tarifi!

Levi’s Çanta Koleksiyonu

İkonik L Pack ailemiz, yeni mevsimsel renk ve desenlere sahip geliştirilmiş ve kullanışlı özellikleriyle her zamankinden daha iyi bir şekilde geri döndü! En heyecan verici gelişme de sürdürülebilir bir seriye dönüşmesi: L Pack serisinin ikonik minimal dikdörtgen tasarımını aynen koruyan Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonun tamamı, su şişelerinin geri dönüştürülmesiyle elde edilen polyesterden üretildi. Buna ek olarak, unisex sırt çantası koleksiyonu, kapitone laptop bölmeleri, kalemlik içeren ön cepleri ve genişleyebilen su şişesi taşıyıcıları ile her stile mükemmel bir okula dönüş havası katıyor. The Levi’s® L Pack MINI ise kontrast fermuarları ve el örgüsü fermuar kopçaları gibi feminen detaylarının yanı sıra 13 litre kapasitesiyle özellikle kızlara yönelik daha ufak bir model sunuyor.

Bu sezonun bir diğer yeniliği ise sırt çantasına, kemere ya da pantolonunuzun bel kısmına kolayca takılabilen küçük, naylon Levi’s® Clip-On çantalar! Sezonluk Levi’s® Serif Logosu, neon sarı ve neon pembe renkleriyle kombininize biraz renk ve eğlence katmak için mükemmel birer seçenek! Yanınızdan ayırmadığınız eşyalarınıza yönelik ekstra bir depolama alanı sunması da cabası!

Bereler

Bereler, Sonbahar/Kış sezonlarının kahraman parçaları olarak kombinlerinize tam bir renk patlaması katıyor. Tasarımların logo çeşitliliği, Monogram ve Serif’ten renk geçişli Two Horse etiketine kadar uzanıyor. Dokuma No Horse Pull Patch etiketini içeren Cropped Beanie modeli, Sonbahar/Kış 2020 sezonunda yepyeni bir silüet olarak sokak modasına selam gönderiyor. Neon renkler, fırçalama tekniği ve doğa temalı desenler gibi çeşitli kumaş uygulamaları ile yakın bir ilişki kuruyor. Toprak tonları, orman zemini baskıları, yeni kamuflaj desenleri ve daha fazlası sizi bekliyor!

Erkeklere yönelik yeni Cropped Beanie, kafaya sıkıca oturuyor ve yün yapısı sayesinde ekstra konfor ve sıcaklık sağlıyor. Kadınlar içinse bere tasarımları fırçalanmış pastel renkler (biraz da neon patlamalar!) ve onlarla uyumlu sıcacık atkılar ile sunuluyor. Polar kumaşlı, sherpa, ponponlu ve hayvan desenli berelerin hepsine bu sezon fazlasıyla yer var!

Bucket Şapkalar

Bucket şapkalar, aksesuar koleksiyonumuzun bir diğer anahtar parçalarını oluşturuyor. Popülerliğini tekrar kazanmaya devam etmesiyle birlikte, bu modeli sezonluk Serif logolu etiketi ile yeniden sunuyoruz. Neon astarlı, çift taraflı kullanılabilen bucket şapkalar, geniş renk yelpazesiyle nötr tonlardaki kombinlere harika bir son dokunuş yapıyor. Koleksiyonda, farklı renklerde fitilli kadifeler, çift taraflı kullanılabilen denimler ve polar kumaş uygulamaları yer alıyor. Kadınlara yönelik ürün seçkisi dahilinde, eğlenceli hayvan desenleriyle hareketlendirilmiş Plush Cheetah’nın yanı sıra sherpa astara ve geniş kenarlara sahip yeni bir bucket şapka tasarımı da bulunuyor.

Levi’s Kemerler

Levi’s®, sokak stili esintisini bu sezon neon renkler, yumuşak tonlar ve kamuflaj desenlerle çeşitlendirilmiş dokuma kemerlerle devam ettiriyor. Levi’s ® dokuma kemerleri modunuza göre gevşeterek veya sıkarak kullanabilirsiniz. Açık hava ve askeri tarzdan esinlenilerek 25 ve 35 mm naylondan üretilen kemerler, iç içe geçen toka, D formunda halka, sürtünme toka gibi seçeneklerle sunuluyor. Ayrıca, mont üzerine takılabilen geniş modeller ve bol üstlerle kombinleyebileceğiniz daha ince alternatifler de mevcut.

PAYLAŞ