Levi’s® ve NewJeans, 501® Kalıpları ve Mevsimsel Görünümlerle Kendini İfade Etmeyi Kutluyor

Writer: NYX Magazine

Date: 18/10/2023

PAYLAŞ

Levi’s® markasının global elçilerinden olan Güney Koreli K-pop kız grubu NewJeans, yine global stilin en kalıcı simgelerinden biri ve diğer tüm jean pantolonların temelini oluşturan Levi’s® 501® jean’in 150. yıl dönümünü kutluyor. Hayranlık duyulan bu pop grubu ve Levi’s®, özgün bir biçimde kendini ifade etmenin gücünü ve neşesini destekleyen yeni bir kampanyayla kutlamaları genişletiyor. Yeni 501® jean kalıbı ve sezonsal görünümlerle NewJeans ve Levi’s® jean’lerini özelleştirerek kendi benzersiz tarzlarını ortaya koymaya teşvik ediyor.

Haus Tailors ve diğer Levi’s® sanatçı partnerleriyle oluşturulan kampanya, Levi’s® 501® jean’inin yaratıcı potansiyelini özgün olarak kendini ifade etmeye olanak tanıyan bir tuval olarak göstermek için klasik 501® kalıplarının eşsiz yorumlarını sergiliyor. Levi’s® Tailor Shop’larda grubun hayranları kendi nakış tasarımlarını, yamaları ve işlemeleri; 501® şortlara, 501® ’81, 501® Cropped, 501® ‘90s ve 501® Original jean’lere ekleyebiliyor. Japon ve Kore terzileri Harajuku Tailor Shop ve Garosugil Tailor Shop dahil olmak üzere özel işlemeler ve yamalarla hayranlar kendi tamamen orijinal yorumlarını oluşturmak için Levi’s® Tailor Shop’lara gidebiliyor. Bu yenileme ve onarımlar sayesinde, 501® Original jean’lere de eski ve ikinci el görünümü verilebiliyor. Tüm hayranlar, en farklı görünümlerini oluşturmak için parçaları karıştırabiliyor.

Kampanyayı tamamlamak için eğlenceli bir marka filmi, NewJeans grubunun 501® jean seçenekleri arasından seçim yapmasını, parçalarını özelleştirmesini ve kendi benzersiz aksesuarlarını ve tarzlarını tamamlamasını ortaya koyuyor. Sonunda izleyiciye dönerek, “Kendininkini nasıl giyeceksin?” diye soruyorlar.

Ayrı kampanya filmleri, NewJeans’in kendilerine özgü mevsimsel görünümlerini sergiliyor. “Soğuk hava” görünümleri için, NewJeans üyelerinin Ribcage Wide Leg kadın jean pantolonları, düşük bol jean pantolonları ve ayak bileğinden düz inen eteklerindeki özgür ruhlu ve enerjik özü, sıcak renkli ve dokulu arka planlarda yakalanıyor. Aynı özü, soğuk tonlarda fonlara karşı Baggy Cargo pantolonlar, 501® şortlar ve Baggy Dad jean pantolonlar giyilerek bir yaz ambiyansı yaratılıyor.

NewJeans kampanyaya dair görüşlerini “Geçmişi inanılmaz olan ve geleceğe bakan bir marka ile iş birliği yapmak adeta bir ödül oldu. Bu kampanya, insanları Levi’s® 501® jean pantolonları nasıl giyebileceklerini farklı şekillerde göstererek kendi benzersiz tarzlarını keşfetmeye teşvik ediyor.” ifadeleriyle aktardı, “Hayranlarımızın koleksiyonun Levi’s® Tailor Shop’larda nasıl kişiselleştirebileceklerini keşfetmelerini dört gözle bekliyoruz. Bu giysileri gerçekten benzersiz yönlere taşıyabilirler ve neler yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz!”

PAYLAŞ