LIERAC’ın Hedefe Yönelik Bakım Serileri İle Yaz Sonrası Bakımınız Tamamlanıyor!

Writer: NYX Magazine

Date: 04/08/2020

PAYLAŞ

Hedefe yönelik spesifik serileri ile Lierac gündüz ve gece cildi aktif olarak tedavi eden konsantre bakım serileri ve maskeleri ile cildin alt yüzeylerine nüfuz ederek karşılaşabileceğiniz cilt problemlerine karşı güzelliğinizi kontrol altına alıyor.

Yaz mevsimi sonrası bakım ritüelinizi yeniden şekillendirecek ve cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak Lierac, ışıltılı, dolgun ve tazelenmiş bir cildin anahtarını sunuyor.

LIRAC Sébologie Double Concentrate Fiyat: 409 TL

Cilt Pürüzleri Karşıtı Gece&Gündüz Konsantresi

Gözeneklerin tıkanması ile oluşabilecek aknelere ve tüm cilt pürüzlerine karşı, 24 saat yüksek konsantreli bakım sağlayan Sébologie Double Concentrate, yağlanma, parlama, geniş ve belirgin gözenekler, akne gibi gibi pürüzlerine savaş açıyor! Cilt tonunu eşitleyen gündüz konsantresi sebum üretimini azaltıyor ve antibakteriyel etkisi ile anında matlık sağlıyor. Gece kullanımında yoğun bir tedavi uygulayan serum glikolik asit ile ölü hücreleri ortadan kaldırarak cildin yenilenmesini ve derinlemesine temizlenmesini sağlıyor.

LIERAC Sebologie Akneli Ciltler İçin Derinlemesine Temizleyici Peeling Etkili Maske Fiyat: 224 TL

Pürüzsüz ve mat bir görünüm için

İçeriğindeki yeşil ve beyaz kil ile derinlemesine temizleme ve sebum üretiminde %100 azalma sağlıyor. Haftada 1 veya 2 kez kuru cilde uygulanan maske, 10 dakika bekletildikten sonra masaj hareketleri ile yıkanarak temizleniyor.Mikrokapsüller ile arındırıcı etki yaratıyor. 

LIERAC Lumilogie Double Concentate Fiyat: 429 TL

Koyu Leke Karşıtı Gece ve Gündüz Konsantresi

Cildinizde oluşabilecek lekelere ve cildin alt katmanlarındaki melanin artışı ile ortaya çıkan koyu lekelere aktif tedavi sağlayan Lumologie Double Concentrate yoğun koruyucu etki sunuyor. Gündüz kullanım kremi içerdiği E ve B3 vitamin konsantresi ile koyu lekeleri daha az görünür hale getiriyor. Gece kullanım serumu, hidroksi asit konstantresi sayesinde peeling etkisi yaparak cildinizde anında pürüzleştirici etki yaratıyor. Led & peeling estetik tekniklerinden ilham alınarak geliştirilen Lumologie 24 saat bakım konsantresi, 1 ay sonunda inatçı koyu lekelerde %81 azalma sağlıyor.

LIERAC Lumilogie Koyu Leke Karşıtı Aydınlık Veren Düzenleyici Maske Fiyat: 269 TL

Lekesiz ve parlak bir görünüm için

Lumilogie Brightening Maske, aydınlatıcı özelliği ile yaz bakım ritüelinizin vazgeçilmezi olacak. İçeriğindeki beyaz çay ekstresi oksidatif stres ile savaşarak, melanin üretimini yavaşlatıyor. Yaz mevsimi boyunca, güneşe maruz kalan cildiniz için eşsiz bir aydınlatıcı bakım sunan maske, hücre yenileyen kum zambağı ekstresi ve yeniden yapılandırıcı sinir otu ekstresi ile leke problemi görülen ciltlerde derinlemesine arınma sağlıyor.

LIERAC Rosilogie Double Concentrate Fiyat: 389 TL

Kızarıklık Karşıtı Gece ve Gündüz Konsantresi

Rosilogie Double Concentrate genetik faktörler, ısı artışı, güneş etkisi, yanlış kozmetik ürünü kullanımı gibi dış ve iç faktörler sebebiyle oluşan kızarıklık görünümünü minimuma indiriyor. Gündüz konsantresi içerdiği yeşil yatıştırıcı pigmentler ile kızarıklıkların görünümünde anında azalma ve sürekli aksiyon sağlıyor. Bu özelliği sayesinde ilk gün sonunda bir günlük kullanımda bile ciltte tamamen bir yatışma hissi veriyor. Gece kullanımında yeni kan damarı oluşumunun önüne geçiyor ve genişlemesini engelliyor.

PAYLAŞ