“Love Water More”

Writer: NYX Magazine

Date: 01/09/2021

PAYLAŞ

Sürdürülebilirlik, kurulduğu 1986 yılından bugüne Dockers®’ın marka DNA’sıının ve California Cool tarzına dayalı iletişimimizin temel direğini oluşturuyor. Bu konuya olan gönülden bağlılığımızı, kullandığımız suyun tüketimini azaltmaya yardımcı olacak Water<Less® teknikleriyle; Jon Rose ve kurucusu olduğu Waves For Water Vakfı ile; Bask kökenli sörfçü, gezgin ve aktivist Kepa Acero gibi kendine özgü marka elçileriyle gerçekleştirdiğimiz stratejik iş birlikleriyle de her fırsatta gösterdik. Dünyanın dört bir yanındaki topluluklara temiz içme suyu sağlamak için #DockersW4WChallenge’ı başlattık.

Yeni marka elçilerimizle tanışın: Karşınızda Maud Le Car ve Joan Duru çifti!

Maud ve Joan, Ağustos’ta lansmanı yapılacak olan yeni Dockers® kampanyamız “Love Water More”un da baş kahramanları. 

Bu kampanyanın amacı, suya daha çok özen göstermek ve bunun için farkındalık yaratmak. Bu nedenle Joan ve Maud, Fransa’dan İspanya’ya Atlantik kıyısı boyunca maceralı bir yolculuğa çıkacak ve diğer başarılı sörfçülerden ve aktivistlerden suya gösterdiğimiz özenin ne kadar önemli olduğuyla ilgili farkındalık yaratmak için yardım isteyecekler. Diğer isimler bu desteklerini, umut ve iyimserlik mesajı içeren bir sörf tahtasını imzalayarak gösterecekler. Son olarak, sörf tahtası açık artırmayla satışa çıkarılacak ve elde edilen gelir, gelişmekte olan topluluklar için temiz içme suyuna erişim sağlamak adına Waves For Water’a bağışlanacak. 

Maud Le Car Kimdir?

Karayipler’in küçük adalarından Saint Martin’de doğan sörfçü Maud, ressam ve aktivist. Kısa bir süre önce okyanusları korumak için kurduğu Save La Mermaid Derneği ile, plastik kirliliğine somut çözümler getirmek ve okyanusların bize sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Joan Duru Kimdir?

Joan, kendi jenerasyonunun en usta sörfçülerinden biri: Henüz kısa bir süre önce Fransa adına yarışan Joan, Dünya Sörf Şampiyonu oldu. Tüm meslektaşları onun ne kadar yetenekli olduğu konusunda hemfikir. Joan aynı zamanda, suların korunmasını destekleyen kararlı bir aktivist. Babasının ona yedi yaşındayken sörf yapmayı öğretmesiyle başlayan kariyeri, o zamandan beri neredeyse tüm hayatının odağında. Dünyayı dolaşırken, kirliliğin okyanusları nasıl yok ettiğini gözlemledikçe, bunu durdurmak için harekete geçme arzusu onun için yeni bir tutku oldu.

PAYLAŞ