LÜKSÜN 500 YILLIK TARİHİ

Writer: NYX Magazine

Date: 26/03/2024

PAYLAŞ

Türkiye’de lüks moda ve yaşam stilinin öncüsü Beymen, 50’nci yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği “Golden Opulence” sergisini Beymen mağazalarına taşımaya başladı. Dünya modasına yön veren markaların, Beymen’in 50’nci yılında, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık yolculuğuna ithafen tasarladığı eserlerden oluşan özel bir seçki, 30 Nisan’a kadar Beymen Zorlu Center’da ziyaret edilebilecek. 

Beymen, geride bıraktığı yarım asrını lüksün bu topraklardaki 500 yıllık tarihine ışık tutan küresel bir projeyle kutlarken, düzenlediği “Golden Opulence” sergisi ile lüksün ve zanaatın nesillere ve kültürlere ilham veren gücünü ortaya koymuştu. Modaya yön veren 50 dünya markasının Beymen için bu topraklardan aldıkları ilhamla tasarladıkları eserleri buluşturan “Golden Opulence” sergisi 6 Kasım – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde 50 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı. 

Beymen; Golden Opulence sergisinden çok özel bir seçkiyi Beymen mağazalarında ziyaretçileriyle buluşturmaya başladı. Sergi gezisinin ilk durağı olan Beymen Zorlu Center, 30 Nisan’a kadar Golden Opulence sergisinden özel bir seçkiye ev sahipliği yapıyor.

PAYLAŞ