Madonna’dan Türk Markası Bee Goddess Paylaşımı

Writer: NYX Magazine

Date: 29/09/2020

PAYLAŞ

Ece Şirin’in tasarladığı Bee Goddess tılsım mücevherleri dünyaca ünlü yıldızları etkisi altına almaya devam ediyor.

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, pop müziğin efsane ismi Madonna’nın bir kez daha tercihi oldu. Daha önce de birçok kez Bee Goddess tılsımları ile sahneye ve ekranlara yansıyan ünlü sanatçı, bu kez gökyüzünün en parlak yıldızı olan Sirius Yıldızı’nı seçti.

Madonna’ nın parmağından çıkarmadığı yüzüğü kullanmasındaki en büyük sebeplerden biri Sirius Yıldızı’nın büyük anlamı. Mucizeler yıldızı olarak bilinen Sirius ruhun ebedi ışıltısını temsil eder. Koruyucu bir yıldız olmasının yanı sıra kişinin kaderini şekillendirmesi için gereken ilham, güç, cesaret ve bilgiliği hediye eder. Sirius’ un ışıltısı kişiye kader yolculuğunda yol gösterir ve en karanlık günlerinde yolunu aydınlatır.

Sirius veya Al Shira olarak bilinen beş köşeli yıldız, kalpten yayılan ruhsal ışığı ve ışığın kendisi gibi parıldayan birini sembolize eder. Bayrağımızda da bulunan 5 köşeli yıldız mucizeler yaratmak ve kaderimizi yeniden şekillendirmek için güçlü bir anahtardır. İlahi ışık kişinin kalbinde manevi bilgelik ve inanç olarak ışıldar.

Dünyanın İlk Tılsım Mücevher Markası Bee Goddess, evrensel mitolojik sembolleri ve kutsal anlamlarını bir araya getirir. İlhamını dünyanın ilk yerleşkesi olan Çatalhöyük’ ün (M.Ö. 7500) Arı Tanrıça olarak bilinen Ana Tanrıçası’ nın yaratıcılığı, bereketi ve şefkatli duyarlılığından alır.’’Aydınlık Lüks’’ olarak  bilinen Bee Goddess, mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü diyerek kişiye eşsizliğini ve mükemmelliğini hatırlatır;  onun kendi hayat mitini yazmaya davet eder.

Bee Goddess Madonna, Cate Blanchett, Kate Winslet, Beyonce gibi dünya starların uğurlu tılsımı. Los Angeles, New York, Londra, Paris, Capri, Ibiza, Dubai gibi dünyanın en gözde şehirlerinin en prestijli mağazalarında ışıldayan Bee Goddess,  lüksün zirvesi Harrods’ta ilk ve tek mücevher markası olarak 9. yılını tamamlıyor. Türkiye’de 7 mağazası olan Bee Goddess; Barneys, Isetan, Sixieme Gizaz, Amerika’ da Neimann Marcus ve Qatar La Fayette mağazalarında da her geçen gün yeni başarılara imza atıyor.

PAYLAŞ