Meksika’nın Artisan Moda Markası Caravana, İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonu İle Bu Yaz The Bodrum Edition’da

Writer: NYX Magazine

Date: 26/08/2020

PAYLAŞ

Antik Maya kültüründen ilham alan, Meksika merkezli CARAVANA, el yapımı koleksiyonları ile Pop-Up mağazasını bu yaz The Bodrum EDITION’da açtı.

Türkiye’nin Turkuaz Kıyısında, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION’da yer alan CARAVANA, Pop-Up mağazasında markanın Maya bilgeliğine, Meksika kültürüne ve en önemlisi içselliğe atıfta bulunan parçalarını sergiliyor. Mikonos, Tulum ve Miami’de mağazaları bulunan CARAVANA, sürdürülebilirliğe verdiği önemle hazırladığı koleksiyonları ile The Bodrum EDITION’da…

The Bodrum EDITION

Ticaret, zanaat ve bilinçli yaşam geleneğini onurlandıran Yucatan giyim markası CARAVANA, The Bodrum EDITION’da benzersiz bir pop-up deniyimi sunuyor. CARAVANA, elbiseler, kaftanlar, pançolar ve pareolar da dahil olmak üzere çeşitli tatil kıyafetleri ve el yapımı parçalardan oluşan İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu sergiliyor. Koleksiyon, Ian Schrager ve Marriot International tarafından kurulan The Bodrum Edition’da yer alıyor.

CARAVANA, 2020 yaz sezonunun sonuna kadar The Bodrum EDITION’daki adresinde ziyaretçilerini bekliyor. Beach Club, havuz, ana bar ve restoran arasında mükemmel bir konuma sahip olan pop-up mağazanın alışveriş saatleri Pazartesi – Perşembe 12:00 – 20:30 arasında ve Cuma – Pazar 12: 30-21: 00 arasındadır. Salı günleri kapalıdır.

CARAVANA HAKKINDA

Meksika’nın Tulum kentinde doğmuş olan CARAVANA, geleneksel zanaat tekniklerini gururla korur ve onurlandırırken, Maya bilgeliğine, Meksika kültürüne ve en önemlisi ruha ve iç güce saygı gösterir. Koleksiyonlar pançolar, elbiseler, tulumlar, üstler, etekler ve pantolonlar ve deri aksesuarlardan oluşur. CARAVANA’nın ürünleri tek beden ve çoğunlukla üniseksdir. CARAVANA, bireyleri yaşamı tam oldukları gibi deneyimlemeye ve iç yaratıcılıklarını, çekiciliklerini ve güçlerini serbest bırakmaya teşvik eder.

CARAVANA koleksiyonları şu anda 50’den fazla çok-markalı butikte ve Tulum, Valladolid ve Mikonos’ta bulunan perakende satış noktalarında mevcuttur. CARAVANA ayrıca www.caravana.land, Net-A-Porter ve Farfetch adreslerinde de mevcuttur. Ek bilgi için lütfen www.caravana.land adresini ziyaret edin.

PAYLAŞ