Metal Detox Profesyonel Şampuan Öncesi Bakım

Writer: NYX Magazine

Date: 13/03/2024

PAYLAŞ

Yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım serisi Metal Detox, yeni ürünü ‘Şampuan Öncesi Bakım’ ile profesyonel saç rutinini tamamlayarak daha sağlıklı ve dolgun görünen saçlara sahip olmanızı sağlıyor. 

L’Oréal Professionnel’ın Ioannina Üniversitesi ile birlikte yaptığı araştırma sonucunda yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için geliştirilen L’Oréal Professionnel Metal Detox Uzman Serisi, formülündeki Glikoamin molekülü ile saç telinin içine nüfuz ediyor ve saçtaki metali kendine çekerek nötralize ediyor. Şampuan Öncesi Bakım’ın da eklenmesiyle birlikte Metal Detox serisi, %99 daha az saç kırılması* ve uzun süre kalıcı renk sonucu garantisi sunuyor. 

L’Oréal Professionnel Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım 

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki su kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. Duşta veya kuafördeki en temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Sık yıkama sonrası metal parçacıkları, saç teli içinde birikiyor. Aşırı metal birikimi, saçlarda oksitlenme yaparak, yıpranmalara, kırılmalara ve güvenilmez renk sonuçlarına neden oluyor. Metal Detox ailesi içerisinde bulunan şampuan, maske, krem ve konsantre yağ ile metal arındırıcı rutini saçlara sunuyor.

Metal Detox ailesine yeni katılan Şampuan Öncesi Bakım, saçın gözenekli olma haline karşı bir çözümle geliyor. Saç gözenekliliği saç yüzeyinde ve saç korteksinde meydana geliyor, saç ne kadar gözenekliyse metal tutma kapasitesi de o kadar yüksek oluyor. Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım, içerisinde bulunan %2 Glikofiller sayesinde saçta bulunan 1 milyon mikro saç kırığını tek kullanımda yeniden dolduruyor. Saça 2 kat daha fazla nemlendirme**, 3 kat daha fazla yumuşaklık** vererek daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

Şampuan öncesi bakım ile tamamlanan Metal Detox uzman serisi, farklı tiplerdeki yıpranmış, işlem görmüş saçlar için tamamlayıcı ve profesyonel bir bakım rutini sunuyor.

*Instrumental test, Metal Detox şampuan öncesi bakım + şampuan + maske uygulaması sonrası

**Instrumental test, Metal Detox şampuan öncesi bakım uygulaması sonrası

L’Oréal Professionnel Metal Detox Profesyonel Şampuan Öncesi Bakım 250 ml – Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.050 TL, L’Oréal Professionnel Salonları

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim:  

Hacer Kalay          Golin İstanbul                       0542 255 70 01                     [email protected]

Ceren Ertuğral       Golin İstanbul                       0539 380 41 90                     [email protected] 

L’Oréal Professionnel Metal Detox Serisi:

  • L’Oréal Professionnel Metal Detox Profesyonel Şampuan Öncesi Bakım (YENİ)

Metal Detox ailesine yeni katılan Şampuan Öncesi Bakım, saçın gözenekli olma haline karşı bir çözümle geliyor. Saç gözenekliliği saç yüzeyinde ve saç korteksinde meydana geliyor, saç ne kadar gözenekliyse metal tutma kapasitesi de o kadar yüksek oluyor. Metal Detox Şampuan Öncesi Bakım, içerisinde bulunan %2 Glikofiller sayesinde saçta bulunan 1 milyon mikro saç kırığını tek kullanımda yeniden dolduruyor. Saça 2 kat daha fazla nemlendirme**, 3 kat daha fazla yumuşaklık** vererek daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

L’Oréal Professionnel Metal Detox Profesyonel Şampuan Öncesi Bakım 250 ml – Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.050 TL, L’Oréal Professionnel Salonları

  • L’Oréal Professionnel Metal Detox Sülfatsız Şampuan 

Arındırıcı Metal Detox şampuan, profesyonel saç bakımını evde devam ettirmek isteyenler için; saç rengini canlılığını koruyarak saçı detoksifiye etmeye ve korumaya devam ediyor. Kremsi bir dokuya sahip, sülfat içermeyen şampuan, saçtaki fazla metali arındırarak, saça yumuşaklık kazandırıyor. Suyun içinde bulunan metalin saç tellerinde yarattığı renk eşitsizliği ve kırılma riskine karşı saçı koruyor, saçlarda detoks etkisi yaratıyor. %97 daha az kırılma riski ve %100 güvenilir renk sonucuyla saç rengine daha yoğun bir parlaklık kazandırıyor.

L’Oréal Professionnel Metal Detox Profesyonel Şampuan 300 ml – Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 750 TL, L’Oréal Professionnel Salonları

  • L’Oréal Professionnel Metal Detox Oil Konsantre Bakım Yağı 

Serinin favori ürünü olan Metal Detox Oil konsantre bakım yağı, saça eşsiz bir parlaklık etkisi kazandırıyor. Zengin dokusuna rağmen saçlarda ağırlık yapmadan saç telleri tarafından anında kolaylıkla emiliyor & saçları derinlemesine besliyor. Günlük kullanıma uygun olan bu yağ, hem ıslak hem de kuru saça uygulanabiliyor. Tek kullanımda %97 daha az kırılma etkisi ve parlak renk sonucu sağlıyor. Saça x4 kat daha fazla nem koruması sağlarken saçı 230°C ısıya karşı koruyor. Metal Detox serisinin bağımlılık yaratan imza kokusu, konsantre yağda da yer alıyor.

L’Oréal Professionnel Metal Detox Oil 50 ml – Önerilen Tüketici Satış Fiyatı:  890 TL, L’Oréal Professionnel Salonları

  • L’Oréal Professionnel Metal Detox Yüksek Korumalı Krem

Tüm saç tipleri geliştirilen ve ıslak saça uygulanan durulanmayan bakım kremi saç tellerini UV ışınlarına, oksidasyona, tarama uygulamalarına ve 230 derece ısıya karşı koruyor.**  Yüksek korumalı profesyonel bakım kremi, saçtaki metali* arındırarak saç kırıklıklarını ve renk yansımalarını engellemeye yardımcı oluyor. Elektriklenme karşıtı olan krem, akışkan dokusu ile saç telleri tarafından kolayca emiliyor ve saçta ağırlık yapmıyor. 

L’Oréal Professionnel Metal Detox Yüksek Korumalı Krem 100 ml –

Önerilen Tüketici Satış Fiyatı:  850 TL, L’Oréal Professionnel Salonları

PAYLAŞ