Michelin Yıldızlı Ünlü Şef Maksut Aşkar ile Özel bir Deneyim

Writer: NYX Magazine

Date: 28/07/2023

PAYLAŞ

Michelin yıldızlı ünlü şef Maksut Aşkar, 7 Ağustos Pazartesi akşamı, D Maris Bay misafirlerine özel “private dinner” deneyimiyle unutulmaz bir akşam yaşatacak. “Dive into the Blue” temasıyla hazırlanan özel tadım menüsü, sadece D Maris Bay’de…

Datça Yarımadası’nda Hisarönü’nün en özel koylarından biri üzerinde yer alan D Maris Bay, dünya çapında ünlü şeflerin yönetimindeki restoranları, her ritme ve zevke uygun plajları, su üstü ve altındaki aktiviteleri ve benzersiz eğlence anlayışıyla yaz sezonunda tatillerinde seçkin deneyimler arayan misafirlerini “Baydreaming” konseptiyle ağırlamaya devam ediyor.

Güneşi batırmanın en güzeli yolu D Maris Bay…

D Maris Bay, 6 Ağustos Pazar akşamı “Golden Sunset with the Master of Chardonnay” temasıyla misafirlerine özel kokteyl daveti gerçekleştirecek. D Maris Bay’in içerisinde yer alan Green Hill’in yeşil alanında benzersiz bir gün batımı manzarası eşliğinde verilecek davette konuklar, şampanya eşliğinde özel olarak hazırlanan tadımlıkları deneyimleyecek. Davete, keman sanatçısı Olga Violin ve DJ Ari’nin canlı müzik performansları eşlik edecek. 

Michelin yıldızlı ünlü şef Maksut Aşkar’dan “Private Dinner”

Geleneksel Anadolu mutfağı kültürünü ve orijinal reçeteleri günümüze uyarlayarak rafine ve sanatsal bir yorum katan Michelin yıldızlı ünlü şef Maksut Aşkar, D Maris Bay misafirlerine özel “private dinner” deneyimi sunuyor. 7 Ağustos Pazartesi günü, D Maris Bay Aqua Bar’da gerçekleştirilecek akşam yemeğinde, Maksut Aşkar’ın hazırladığı şampanya eşleşmeli özel tadım menüsü “Dive into the Blue” temasıyla sergilenecek. Davetliler Maksut Şef’in sunumlarını deneyimlerken, lezzet uyumu ve eşleştirme hikayelerini de kendisinden dinleme fırsatı bulacak.

PAYLAŞ