Mitolojik Yılbaşı Hediyeleri

Writer: NYX Magazine

Date: 03/12/2022

PAYLAŞ

Yeni yıl heyecanı yaklaşırken hediye telaşı da başladı. Sevdiklerine farklı hediye seçenekleri arayanlar için Maji Atelier sanatı ve estetiği buluşturan tasarımlar sunuyor. İlhamını masallardan alan “Uyuyan Güzel” fincanlardan gold kanatlı vazolara, tel kırma işlemeli Amerikan servisi ve peçetelerden 24 ayar altınla dekorlanan servis tabaklarına kadar birçok hediye seçeneği Maji Atelier’de.

Sanat ve tasarımı el yapımı ürünlerle buluşturan Maji Atelier, yılbaşı sofranızı ve hediyelerinizi bu yıl unutulmaz kılmak için tüm detayları düşündü. Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazı  yüzde yüz keten el baskılı şık peçeteler, tel kırma işlemeli Amerikan servisleri  ve el çizimiyle yapılan masa örtüsü seçenekleri ile konuklarınızı özel detaylar ile düzenleyeceğiniz bir sofrada ağırlayacaksınız.

Kişiye özel hediyeler Maji Atelier’de

Yılbaşı için sevdiklerinize hediye seçerken hikayesi olan tasarımlar arayışındaysanız Maji Atelier kişiye özel  ve benzersiz ürünler sunuyor. Her zaman güzel, tutkulu, uykudan istediği gibi uyanan ‘uyanık güzeller’e hitaben hazırlanan “Uyuyan Güzel” fincanlar, ilhamını Efes Celcuis kütüphanesindeki heykellerden alan servis tabağı “Sophia”, siparişiniz ile istediğiniz mesajı yazabileceğiniz “Love” sunum tabağı, 24 ayar altınla dekorlanan melek kanatlı vazolar, Yunan mitolojisinin büyücü tanrıçası Kirke’den ilham alınarak tasarlanan fincanlar sevdiklerinize fark yaratan hediye önerileri arasında yer alıyor.

Rengarenk ve sıradışı objeleriyle yeni yılda sofralarınıza mutluluk katmak için sizleri www.majiatelier.com’un masalsı dünyasına davet ediyoruz.

Maji Atelier Hakkında

Maji Atelier iki kızkardeş tarafından 2021 yılında kuruldu. Rana ve Eda’nın sanatı ve tasarımı incecik porselenlerle  buluşturma hayalleri yepyeni bir yolculuğa çıkmalarına neden oldu. Bu yolculuk minik bir fincan formu hayaliyle başladı, el işlemesi ketenlerle, eşsiz objelerle sürüyor.

Maji Atelier kısa zamanda hayallerinin peşinden koşup onları bir forma dönüştürebilmenin mutluluğunu yaşıyor. Rana ve Eda sanatçı arkadaşlarıyla da kolektif çalışmalar yaparak her gün yeni bir şey ortaya çıkarmanın keyfini yaşıyorlar. Hedefleri  benzersiz deneyimlerin paylaşıldığı, farklı sofralar yaratmaya devam etmek.

PAYLAŞ