MIU MIU HOLIDAY KAMPANYASI

Writer: NYX Magazine

Date: 04/11/2023

PAYLAŞ

Miu Miu Holiday Kampanyası samimiyet, zarafet ve büyüleyici bir hisle günümüz için yeniden tasarlanan kıyafet kodlarından oluşuyor. Modern yaşamın farklı yönleri için yeniden ele alınan bir güzellik ifadesini ortaya koyan kampanyanın başrolünde oyuncu Emma Corrin yer alıyor. Miu Miu Holiday, sonsuz olasılıklara ve anlamlara özel bir alan sunuyor. Kampanya, kendiyle barışık, kültürlü ve kendine güvenen bir kimlikle hafif bir zenginlik ve dingin bir ruh halini ortaya koyuyor.

Kampanya çekiminin arka planında yumuşak görünümlü halılar ve başka bir döneme ait antikalar ön plana çıkıyor. Siyah kadife kürk, dokulu tüvit takımlar, kristallerle süslenmiş organza parçalar sofistike bir giyim sunuyor. Koleksiyonda kullanılan parlak deriler, kaşmir ve ve jarse hareket özgürlüğü sağlıyor ve tipik kıyafetler yeniden yorumlanıyor. Logolu iç çamaşırların üzerine giyilen hırka ceketler ve mikro-mini veya diz boyu eteklerle alışılmamış kombinler yaratılıyor.

Çağdaş ve son derece özgün bir ruh, geleneksel ustalık kadar yeniliği de benimsiyor. Geçmişin ihtişamı ve zarafeti, günümüzü ve geleceği zenginleştiriyor ve aydınlatıyor. İkonik ürünlerinden oluşan özel bir koleksiyon yaratmak için Marshall ile iş birliği yapan Miu Miu, markalı web kamera kayışlarıyla tamamlanan fotoğraf makineleri için de Polaroid ile ortak bir çalışma yürüttü.

Model: Emma Corrin

Sanat Direktörü: Edward Quarmby

Fotoğrafçı: Zoë Ghertner

Stilist: Lotta Volkova

PAYLAŞ