Move Link Tektaş

Writer: NYX Magazine

Date: 30/03/2024

PAYLAŞ

Messika, Sarine Tech sertifikasyonu ile iş birliği kapsamında yeni Move Link tektaşı lanse ediyor. Teknolojik inovasyon ve güçlü tasarım, ikonik bir yüzük yaratmak amacıyla bir araya geliyor. Unutulmaz bir an için pırlantaların kalbine uzanan eşsiz bir yolculuk sizi bekliyor.

Messika’nın Kurucusu ve Artistik Direktörü Valérie Messika, “Tektaş, bir mücevher sanatçısının en temel çalışmalardandır ve bugün, onu Move imzamızla yeniden yorumlamamız benim için çok önemli bir adım,” diyor ve ekliyor: “Tektaş, özel bir mücevherdir: Benzersiz bir hikaye ve anın simgesi olsa da ömür boyu takılabilir. Bu yeni kreasyonda, doğru moda vurgusuyla cesur bir parça yaratmayı hayal ettim. Ortaya, gündelik yaşama Messika’nın klası ve zarafetini taşıyan sıra dışı bir yüzük çıktı.”
 

BİR STİLİN İFADESİ

Messika, cesur bir sembolle bu nişan yüzüğüne yeni bir kimlik kazandırıyor. İkonik Move’un etrafına dizilmiş pırlanta, Messika imzasıyla son derece net ve modern bir teklifi beraberinde getiriyor. Kendinizi göstermenizi ve aşkınızı cesurca ilan etmenizi sağlayacak çok yönlü parça, çağdaş ve güçlü bir tasarıma sahip. Ayrıca gerçek bir zamansızlığın yanı sıra, özgür ve çok yönlü Messika kadınını da yansıtıyor.

İMZA TASARIM

Hareketli pırlantalar, değişken boyutlar ve tekrarlayan desenler, bu zamansız ve değerli mücevhere anında tanınmasına yol açan bir aura katıyor. Büyütülmüş Move, gönül ilişkisini güçlendiren bir bağ haline geliyor. Işıltıyı artırmak üzere merkez pırlantanın çevresine yerleştirilmiş hale çemberi, mücevher evinin mükemmellik anlayışının altını çiziyor. Hafifçe yükseltilmiş çerçevesi, tektaşın isteğe ve duruma göre farklı parçalarla birleştirilmesine imkan tanıyor. Tek başına veya üst üste kullanılabilen Move Link, en güzel sözleri taçlandıracak imza bir tasarım sunuyor.

BAMBAŞKA BİR BAĞLILIK

Aşkın cesur bir sembolü niteliğindeki Move Link tektaş, eşsiz hikayesiyle tamamen şeffaf bir biçimde kendini gösteriyor. Sarine Tech ile iş birliği yapan Messika, merkezdeki taşın A’dan Z’ye izlenebilirliğine dair taahhütte bulunuyor ve mücevher dünyasında benzersiz bir çevrim içi deneyim sunuyor.

Yapay zeka ve 3D temelli ileri teknoloji sayesinde Messika ve Sarine Tech, çıkarılmasından kesilip cilalanmasına kadar pırlantaların tüm hikayesini dijital bir platformdan takip edebiliyor. Üstelik daha da ayrıcalıklı bir uygulama olarak, taşın hakiki DNA haritası oluşturuluyor. Alanında dünya lideri konumunda bulunan Sarine, bugün pırlantaların izlenebilirliğini garantilemek maksadıyla en gelişmiş teknolojiyi sunuyor. Emsalsiz bir güvenilirlik ve yepyeni bir taahhüt, Messika tasarımlarının kalbinde her zamankinden daha geniş bir yer kaplıyor.

Messika’nın imza tektaş tasarımı Move Link ile benliğinizi özgünlük ve içtenlikle ifade etme zamanı!

PAYLAŞ