Naif, Cesur ve Özgür Tasarımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 12/03/2024

PAYLAŞ

ILONI by dilan, hem günlük hem özel günlerde giyilebilen ve eşsiz hissettiren tasarımlarıyla giyim modasına yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

Moda dünyasında özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken ILONI by dilan, tasarımlarında tarz ve konforu bir araya getiriyor. Markanın giriş koleksiyonu geleneksel iç giyim tasarımlarına yenilikçi bir dokunuş katarken, kadınların ihtiyaçlarına yönelik benzersiz çözümler sunuyor.

Tasarım süreçlerinde kadınların tarzlarını ifade etmelerine olanak tanıyan ILONI by dilan’ın koleksiyonunda yer alan; sütyen, külot, crop top, bodywear, korse ve jartiyerler hem günlük hem de özel günlerde şıklığı tamamlayan parçalar olarak tasarlandı.

Siyah ve pembe rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı giriş koleksiyonunda, transparan kumaşlar ve puantiye detaylar dikkat çekiyor. ILONI by dilan, vücut çeşitliliğini ön planda tutarak herkesin eşsiz güzelliğini kutlamasına olanak tanıyor.

Dilan Damgacıoğlu ve ILONI by Dilan hakkında daha fazla bilgi için https://ilonibydilan.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ