Natura Keratin Mucizesi ile Saçlarınız Işıldasın

Writer: NYX Magazine

Date: 29/09/2020

PAYLAŞ

Saçlarınızın kuruluğundan ve matlığından şikayetçiyseniz, bunun temel nedeni kullandığınız şampuan ve saç bakım ürünleri olabilir. Fuer Kozmetik’in bir markası olan Natura Keratin, sağlıkla parlayan saçlar için sülfat, paraben, SLS ve alkol gibi zararlı kimyasallar içermeyen, %95 bitkisel içeriğe sahip ürünler sunuyor.

Kuru, cansız ve mat görünen saçlar için özel olarak üretilen organik içerikli Natura Keratin Sülfatsız Şampuan ile yıpranmış saçlarınızı kirden arındırırken Natura Keratin Sülfatsız Saç Kremi ile saçlarınıza gözle görülür yumuşaklık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.


Nelere dikkat edilmeli?

Özellikle ciltle direkt temas eden ürün satın alırken içeriğinde SLS (SodiumLauretSulfate), SLES (SodiumLaurylEtherSulfate), ALS (AmmoniumLaurethSulfate) ve MLS (MagnesiumLaurethSulfate) gibi kimyasal maddeler olmamasına dikkat edilmelidir.

2010 yılından beri Türkiye’de satılan Natura Keratin ürünleri, %95 organik içeriğe sahip olmakla birlikte, profesyonel kuaförler tarafından da tercih edilmekte ve eşsiz ürünler sunmaya devam etmektedir.

Natura KeratinSülfatsız Şampuan 400 ml.100 TL.

Natura KeratinSülfatsız Saç Kremi 400 ml.100 TL. https://www.naturakeratin.com.tr/

PAYLAŞ