Nazan Öncel’in Heyecan Uyandıran Yeni Albümü “Kara Plak”ın Albüm Llansman Konseri İçin Mobilet’te Yeriniz Hazır

Writer: NYX Magazine

Date: 22/01/2024

PAYLAŞ

Üç dakikaya sığdırdığı hikâyelerin temsilcisi olarak şarkılarıyla nice nesiller yetiştiren, benzersiz sesi ve derin sanat anlayışı ile dinleyicilerini her daim büyüleyen Nazan Öncel, yeni albümü “KARA PLAK / Geceye Bir Şarkı”nın lansman konseri ile 9 Şubat Cuma akşamı Alan Kadıköy’de.  Her sahnesinde dinleyicileriyle duygusal bir köprü kurarak onları derin bir müzikal yolculuğa davet eden Türkiye müzik sahnesinin ikonik seslerinden Nazan Öncel’in bu çok özel gecenin biletleri şimdi Mobilet’te satışta.

Kendine özgü tarzı ve şarkı sözü yazarlığındaki üstün yeteneğinin yanı sıra benzersiz sesi ve derin sanat anlayışı ile Türk pop müziğine damga vuran eserlere imza atan Nazan Öncel, beş yıllık bir aranın ardından yayınladığı 13. stüdyo albümü “Kara Plak (Geceye Bir Şarkı)”ın lansman konseri için 9 Şubat Cuma akşamı Alan Kadıköy’de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Müzik kariyerlerinde yarım asrı geride bırakan ve müziğin kendisiyle bütünleşen bir ruh olarak dinleyicilerinin karşısına çıkan Türkiye müzik sahnesinin ikonik seslerinden Nazan Öncel, “Gitme Kal bu Şehirde”, “Geceler Kara Tren”, “Erkekler de Yanar”, “Gidelim Buralardan” gibi kültleşmiş eserleriyle dinleyicilerde etkileyici ve unutulmaz izler bırakmayı başardı. Şarkılarında genellikle aşk, sevgi, umut ve yaşamın derinliklerine dair derin duyguları işleyen Nazan Öncel, sözlerindeki derin anlam ve samimiyetle dinleyicilerine dokunuyor. 2018 yılında yayınladığı “Durum Şarkıları” albümünden sonra beş yıl süren müzikal sessizliğini “Kara Plak (Geceye Bir Şarkı)” ile bozan Öncel, müziğe olan bağlılığını ve yenilikçi yaklaşımını son albümüyle bir kez daha kanıtlıyor. Nazan Öncel, Erman Arda ve Janti Hamit düzenlemesiyle “Esme, Kara Plak, Gurur Çıkmazı, Cihangir’deyim Gel, Aslanım, Amacın Ne, Anne Ben İnsan Oldum, Köprü Altı, İki Aylak, İmdat” isimli 10 şarkının yer aldığı “Kara Plak” her ruha dokunabilen incelikli ve bir o kadar da derin müzikal bir yolculuk sunuyor dinleyicisine.

Türkçe pop müzik sahnesinin kendine özgü ve zamanın ötesinde ismi Nazan Öncel’in heyecan uyandıran son albümü “Kara Plak”ın Alan Kadıköy’de gerçekleşecek lansmanı gecesi için şimdi Mobilet’te yeriniz hazır!

PAYLAŞ