Nemli ve Genç Bir Cildin Sırrıcemist

Writer: NYX Magazine

Date: 16/05/2024

PAYLAŞ

Güzelliğe yenilikçi yaklaşımıyla tanınan dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, genişleyen cilt bakım portföyündeki başarısının üzerine yenilerini eklemeye devam ediyor. SUPERCHARGED™ cilt bakım koleksiyonuna en son eklenen SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist, hareket halindeyken hızlı bir cilt tazelemesi için çantanızda bulundurmanız gereken bir ürün oluyor.

Yaşlanmanın ilk belirtilerini gösteren yorgun, nemsiz ciltler için tasarlanan SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist, nemli ve genç bir cilde giden yol haline geliyor. Cilt temizliğinden sonra sabah ve akşam cilt bakım rutininizin ilk adımı olarak kullanabileceğiniz bu mist, gün boyunca cildinizi tazelemek ve cildinizi anında yumuşak ve esnek bırakmak için ideal. Bu yenileyici yüz misti; cildi sıkılaştırarak kolajeni artırarak gençlik etkisi veren SUPERCHARGED™ koleksiyonunun en son üyesi olarak karşımıza çıkıyor.

“Geçen yıl cilt bakımı kategorisine başarılı bir giriş yapan FOREO, günlük rutininize zahmetsizce entegre edilebilecek etkili cilt bakımı çözümleri sunmaya devam ediyor. Agresif ürünler, yoğun ovalama veya nemlendirmeyi unutmak cilt bariyerine zarar verebiliyor ve cildin kurumasına, tahriş olmasına ve hatta egzama ve dermatite yol açabiliyor. SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist’i cildin doğal bariyer işlevini geri kazanmasına yardımcı olarak tahrişi yatıştırıyor ve daha parlak, daha eşit bir cilt ortaya çıkarıyor.’’ FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic sözleri ile SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist ‘e duyduğu güveni açıklıyor.

SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist ‘in içeriğindeki güçlü bileşenler 

Onarıcı 9 Peptit Kompleksi: Peptitler, kolajen ve elastin üretimini arttırdıkları için genç bir cildin korunması için vazgeçilmezdir. Cilt bariyerini güçlendirerek cildi sıkılaştırmaya ve dolgunlaştırmaya yardımcı olurken, ince çizgileri ve kırışıklıkları etkili bir şekilde azaltır.

Parlaklık Verici %2 Niasinamid: Bir B3 vitamini formu olan Niasinamid düzensiz cilt tonunu iyileştirir, koyu lekeleri aydınlatır, kızarıklığı en aza indirir, genişlemiş gözenekleri azaltır ve cilt bariyerini güçlendirir. Pürüzsüz, eşit ve daha parlak bir cilt ortaya çıkarır.

Sakinleştirici Cica: Centella Asiatica olarak da bilinen Cica antioksidan bakımında zengin içeriğiyle cildin nem bariyerini etkili bir şekilde onararak kuru cilde yoğun nemlendirme sağlar. Ciltteki tahrişi yatıştırır ve pürüzleri yumuşatır, elastikiyeti artırır, böylece cilt esnek ve sağlıklı görünür.

Nemlendirici Pantenol & Allantoin: Pantenol hem nemlendirici hem de yumuşatıcı formülüyle, bariyer işlevini destekler ve cildi dengelemek için nemi çekip hapseder. Cildi esnek ve sağlıklı tutmaya yardımcı Allantoin; ayrıca cilt bariyerini derinlemesine nemlendirerek taze, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.

Dermatologlar tarafından test edilen ve tüm cilt tipleri için uygun olan SUPERCHARGED™ Barrier Restoring Essence Mist aynı zamanda vegan, cruelty-free ve %88 doğal içeriklerle formüle ediliyor.

PAYLAŞ