NetWork’ten Sınırları Aşan Koleksiyon

Writer: NYX Magazine

Date: 15/09/2020

PAYLAŞ

NetWork, çekimlerini Londra’da gerçekleştirdiği Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonuyla modayı dünyanın “yeni normal”ine kusursuzca adapte ediyor.

NetWork, seyahat engeline takılan yeni sezonda sizi ülke sınırlarının epey uzağına, yeni nesil moda çekiminin tam ortasına ışınlıyor. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak dünyanın “yeni normal” düzenine hızlıca ayak uyduran marka, Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonunda 360 derece görüntüler ve haritada işaretlenmiş şehirler aracılığıyla sofistike ve rahat bir stil üzerinden Avrupa başkentlerine özgü bir personayı yansıtıyor. Prodüksiyonunu Londra’da gerçekleştirdiği bu koleksiyonla NetWork, moda evreninin sınırlarını aşıyor.

Hayatın her alanında varlık gösteren kadınlara yönelik rafine ve konforlu görünümler sunan tasarımlar arasında; deri etek ve ceketler, saten elbiseler, yüksek belli kumaş pantolon ve jean’ler, triko kazak ve bluzlar, çarpıcı yaka detaylarıyla hareketlendirilmiş gömlekler, yün paltolar ve blazer ceketler öne çıkıyor.

Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonunun genelinde hakimiyet kuran beyaz, grinin farklı tonlarıyla beraber sezonun anahtar parçalarını belirliyor. Çok renkli paltolar, katmanlı şıklığı vurgulayıp sonbahara dinamizm katarken natürel renk paletini yansıtan elbise-ceket birliktelikleri, NetWork kadınının feminen stil anlayışını güçlendiriyor. Şehrin ritmine eşlik eden grafik etkili siyah-beyaz modeller de monokromun yarattığı güçlü etkinin altını çiziyor.

Zengin dokuları ve yalın çizgileriyle şıklığı gündelik yaşama kusursuzca adapte olan geniş ürün seçkisi, zaman veya mekan fark etmeksizin her okazyona kolayca uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda aktif, üretken ve yaratıcı yeni nesle selam gönderiyor.

Sonbahar/Kış 2020-21 aksesuar grubunda ise NetWork, mevsimin vazgeçilmez parçaları çizme ve botların en çekici hallerini gözler önüne seriyor. İster gece ister gündüz kombinlerinize hoş bir dokunuş katacak zarif topuklu ayakkabıların yanı sıra deri ve süet çantalar ile çok çeşitli takı ve şapkalar da sadeliğin gücünü kusursuzca ortaya koyuyor.

Koleksiyonun tamamına NetWork mağazalarından ve www.network.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ