NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” Sertifikasının Sahibi Oldu

Writer: NYX Magazine

Date: 16/01/2023

PAYLAŞ

Kilit Hospitality Group bünyesinde hizmet veren Nirvana Mediterranean Excellence , Türkiye’de outdoor spor turizminin desteklenmesi amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından verilen  “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” sertifikasının sahibi oldu. 

Kilit Hospitality Group otellerinden Nirvana Mediterranean Excellence misafirlerine sağladığı bisiklet dostu uygulamalarıyla “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” sertifikası alan sayılı oteller arasına girdi.  Bisiklet dostu uygulamalarıyla tatillerinde pedallamayı tercih eden konuklara bisikletlerinin bakımından özel menülere pek çok farklı kolaylığın sunulduğunu tescil eden sertifika, bisikletçilere tatilleri boyunca daha fazla konfor ve rahatlık sunmayı amaçlıyor.  

Bisiklet rotaları hakkında bilgi sahibi personel istihdam etmek, bisikletçilerin beslenmelerine uygun özel menü seçenekleri, park ve tamirat altyapısı, hızlı çamaşır yıkama & kurutma sistemlerine sahip olmaya kadar birçok kriterin arandığı sertifikada bisikletçilerin konaklamalarında hayatlarını kolaylaştıracak birçok uygulama yer alıyor. 

Bisikletin dünyada ve Türkiye’de çok önemli bir kitlesinin bulunduğunu ve Nirvana Hotels olarak sportif faaliyetlere ve uygulamalara her daim destek olduklarını vurgulayan Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan: “Kilit Hospitality Group ve Nirvana Hotels olarak ülkemizin geleceği açısından sportif faaliyetler ile bu alandaki uygulamalara yapılan yatırımları çok değerli buluyoruz. İklimi, tarihi ve coğrafi güzellikleri ile Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından Antalya’nın sportif faaliyetlerle ve yatırımlarla daha da önemli bir uğrak noktası olması için çalışıyoruz. Yakın zamanda yerli ve yabancı birçok sporcunun katılımıyla ana sponsoru olduğumuz UCI Nirvana Gran Fondo World Series Antalya Uluslararası Bisiklet Turnuvası’nı gerçekleştirdik. Otelimizde yer alan Cosmo Bike markamız (Cosmos hizmetine dair detaylı bilgi. ile de bisiklete verdiğimiz önemi taçlandırıyoruz. Yalnızca Nirvana ME otelimizde değil, Nirvana Hotels bünyesinde yer alan tüm otellerimizde bisiklet dostu uygulamalarımızı geliştirme hedefindeyiz.  Bu uygulamalarımızla Nirvana ME otelimizin Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından verilen ve Türkiye’de sayılı otelin sahip olduğu “Bisiklet Dostu Konaklama Tesisi” sertifikası aldığı için gururluyuz” dedi. 

PAYLAŞ