Noodle’a Geleneksel Dokunuşla Eşsiz BigChefs Lezzetleri

Writer: NYX Magazine

Date: 19/09/2020

PAYLAŞ

BigChefs, Uzakdoğu’nun vazgeçilmezlerinden noodle’ı geleneksel köy eriştesiyle hazırlayarak misafirlerine sıra dışı bir lezzet deneyimi sunuyor. BigChefs’e özgü benzersiz erişte ile hazırlanan Wok ve Ramen erişte, Anadolu ve Uzakdoğu lezzetlerinin mükemmel uyumu, enfes baharatlar ve aromalarla misafirlerle buluşuyor.

Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerine kendine has yorumunu katan BigChefs, yaz menüsünde sunduğu Wok ve Ramen erişteyle misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Uzakdoğu mutfağının vazgeçilmezlerinden olan ve orijinalinde pirinç eriştesi ile hazırlanan noodle’a geleneksel bir dokunuş yaparak Anadolu’nun yerel lezzeti köy eriştesiyle kendine özgü bir lezzet yaratan BigChefs, Wok ve Ramen eriştenin hazırlanışında “Toprağın Kadınlarından Sofralara” projesi kapsamında, yerel kadın üreticilerin toprak kokulu ellerinden çıkan mevsimin en taze ürünlerini kullanıyor.

Wok erişteyle lezzete davet

Uzakdoğu ve Anadolu lezzetlerinin mükemmel uyumundan oluşan, jülyen sebzeler ve BigChefs’e özel sos ile sotelenmiş köy eriştesiyle harmanlanan Wok erişte, ızgara dana biftek, ızgara tavuk göğsü, sebzeli, ızgara somon filetosu ve karidesli çeşitleriyle lezzet tutkunlarının iştahını kabartıyor.

Müdavimi olacağınız bir lezzet: Ramen erişte

Uzakdoğu mutfağının etnik çorbalarından Ramen erişte ise BigChefs’in yorumuyla müdavimi olacağınız bir lezzete dönüşüyor. Enfes baharatlar ve aromalar ile taçlandırılan Ramen erişte, jülyen sebzeler, Ramen sos ile sotelenmiş köy eriştesi ve haşlanmış yumurta ile farklı damak zevklerine özel bir deneyim sunuyor. BigChefs misafirleri Ramen eriştenin ızgara dana biftek, ızgara tavuk göğsü, ızgara somon fileto, karidesli ve sebzeli seçenekleriyle benzersiz bir ziyafet çekiyor.

Günün her saatinde misafirlerine sıcacık bir ev ortamı sunan BigChefs, mevsimine yakışan sıra dışı menüsü ile herkesi bu farklı lezzet deneyimine davet ediyor.

PAYLAŞ