Olivia Palermo “Digital Green Carpet” Moda Ödülleri Töreninde Tommy Hilfiger Giydi

Writer: NYX Magazine

Date: 13/10/2020

PAYLAŞ

 Tommy Hilfiger, girişimci ve uluslararası stil otoritesi Olivia Palermo’nun Milano’daki (İtalya) Digital Green Carpet Fashion Awards (Dijital Yeşil Halı Moda Ödülleri) etkinliğinde bir TOMMY HILFIGER tasarımı giydiğini duyurdu. Dünyanın ilk dijital yeşil halı etkinliği niteliğindeki Green Carpet Fashion Awards, moda alanındaki sürdürülebilirlik başarılarını ödüllendirmek ve kutlamak için son üç yıldır güçlerini birleştiren Eco-Age ve Camera Nazionale della Moda Italiana (CNMI) tarafından düzenleniyor. 

Olivia Palermo, Tommy Hilfiger ile eski küresel marka elçisi Zendaya tarafından birlikte tasarlanan ve 70’li yılların ikonik kadınlarından ilham alan İlkbahar 2019 TommyXZendayakapsül koleksiyonundan seçilen sırtı açık, nar çiçeği rengi bir uzun elbise giydi. Hindistan’da usta zanaatkarların elle işlediği boncuklu elbise, ilk defa Priyanka Chopra tarafından Mayıs 2019’daki Cannes Film Festivalinde giyilmişti. 

Tommy Hilfiger, giysilerin hayata geçirilmesine sarf edilen zamanı, emeği, kaynakları ve yaratıcılığı kutlamak için tekrar giyilmeleri, paylaşılmaları ve kombine edilmeleriyle ilgili önyargıları yıkmak amacıyla çalışıyor. Bu nosyon, Tommy Hilfiger’ın sürdürülebilirlik taahhüdüyle Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkesi Kucaklayan moda yaratma misyonu ile tanımlanan iddialı Make It Possible programının ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.

PAYLAŞ