OMEGA’nın Aqua Terra Jewellery Modeli Gerçek Bir Mücevher

Writer: NYX Magazine

Date: 19/07/2020

PAYLAŞ

En değerli zaman

Sıra dışı Seamaster Aqua Terra, takmak için her fırsatı değerlendireceğiniz bir model. En muhteşem değerli malzemelerin bir araya getirilmesi ile oluşturuldu. Cesur, altın ve göz kamaştırıcı.

18K Sedna™ altın model, 191 adet pırlanta mıhlamalı gümüş guilloche desenli kadrana ve pırlantalı bir bezele sahip. 18K Sedna™ altın kadranı, 18K Sedna™ altın tutucularla sabitlenen markiz kesim yakut saat indeksleriyle donatıldı.

Yine 18K Sedna™ altından, elmas cilalı ve fasetli akrep-yelkovanı da zarif mavi parıltı yayan beyaz Super-LumiNova ile dolduruldu.

Pırlantalarla bezenmiş kadrandan saatin arkasını çevirebilecek kadar uzun süre gözünü ayırabilenler, AQUA TERRA, CO-AXIAL MASTER CHRONOMETER ve saatin su geçirmezliğinin işlendiği; dalgalı kenarlı tasarıma sahip cilalanmış-matlaştırılmış vidalı kasa arkasını görebilirler.

Yakut saat indeksleriyle bir bütünlük oluşturmak için Seamaster Aqua Terra Jewellery, 18K Sedna™ altın tokayla tamamlanan parlak kırmızı deri kayışıyla sunuluyor.

Elbette her şey mükemmel görüntüden ibaret değil. Görünürde olmayanlar da olanlar kadar etkileyici. Gücünü, OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8807’den alan saat, 15.000 gauss’a kadar manyetik alana dayanıklı.

34 ve 38 mm ebatlarında mevcut olan OMEGA Seamaster Aqua Terra Jewellery, değerli malzemelerin ve METAS sertifikalı hassasiyetin muhteşem bir birleşimi. Kendine güvenen, kırmızı giymeyi ve tüm bakışları üstünde toplamayı seven kadınlar için mükemmel bir seçim. Saatin şanslı sahipleri, 5 yıllık garanti ve yüzlerce iltifata hazır olmalı.

PAYLAŞ