Özenli İftar Sofrası

Writer: NYX Magazine

Date: 20/03/2023

PAYLAŞ

Buba’s Bosphorus, Ramazan ayı boyunca misafirlerini iftarda eşsiz Boğaz manzarası ve Türk mutfağının sevilen lezzetleri eşliğinde, her zamanki içten misafirperverliğiyle ağırlayacak. İftar sofrasında özenle seçilen ve geleneksel şekilde ev usulü hazırlanan tarifler yer alacak.

İftar sofrasında başlangıç, mekanın tümü Silivri Kurfallı’daki çiftliğinden gelen pastırma, peynir ve kaymağı ile Kadıköy Çarşı’nın meşhur esnafı Eta Bal’dan alınan karakovan balı gibi özenle seçilmiş lezzetlerle yapılacak. Buba’s’ın çok iddialı olduğu bol malzemeli paçanga böreği ve her güne özel yapılan sıcacık tencere yemekleri geleneksel iftar sofralarının sıcaklığını yaşatacak. Güllaç ve Osmanlı şerbeti ev yapımı usulü hazırlanacak. Sınırsız çay ve her güne özel sürpriz lezzetler de menüye dahil olacak.

Buba’s İstanbul, ailesi ve sevdikleriyle iftar açmak isteyenlerin yanı sıra grupları da ağırlayacak. İftarda rezervasyonla çalışacak olan mekanda, aynı gün için saat 14.00’e kadar rezervasyon yaptırmak mümkün olacak.

PAYLAŞ