Özlediğiniz Havuz Keyfi

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2021

PAYLAŞ

Misafir memnuniyetini ön planda tutarak konuklarına benzersiz bir tatil deneyimi yaşatan NG ENJOY, 19 Mayıs’ta havuzlarını açıyor. Önlem, mesafe ve hijyen kuralları doğrultusunda hazırlıklarını tamamlayan NG ENJOY, yüzmeyi, güneşlenmeyi ve yazın keyfini çıkarmayı özleyenlere de ayrıcalıklı anlar yaşatacak. 

“Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız” hizmet felsefesiyle konuklarına özel anlar yaratan NG ENJOY, orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe olmak üzere toplam 270 oda ile hizmet veriyor, dinlenmek ve yenilenmek isteyenlere doğayla iç içe huzurlu bir ortam sunuyor. 

5 kapalı, 2 açık olmak üzere toplam 7 havuzu ve 1 kaydıraklı havuzu bulunan NG ENJOY, “Hayat Enjoy’da güzel!” sloganını her detayında yaşatıyor ve farklı beklentilere uygun seçenekler sunuyor. Çocuklu ailelere olduğu kadar romantik çiftlere de unutulmaz anlar yaşatan NG ENJOY, 14 yaş üstü misafirlerin kullanımına açık olan “Sessiz Havuz” seçeneğiyle ormanın içinde, kuş cıvıltıları eşliğinde sakinliğin tadını çıkarmak isteyenlere de ayrıcalıkla bir seçenek sunuyor. 

Doğayı içinize çekin

Tatilin tadını çıkartırken ruhunuzu da yenileme imkanı sunan NG ENJOY, doğayı ve ormanı daha önce hiç olmadığı şekilde deneyimlemek, modern hayatın getirdiği kötü etkilerden arınarak öze dönmek isteyen misafirlerini uzman rehberler eşliğinde ‘Orman Terapisi’ne davet ediyor. Tüm duyular açık olarak doğada yürüyerek sesleri, kokuları, renkleri hissetmeye olanak sağlayan Orman Terapisi stresi azaltmaya ve enerji seviyesini yükseltmeye katkı sağlarken odaklanmayı da artırıyor.

PAYLAŞ