Özlenen Yaz Buluşmaları Four Seasons Hotels İstanbul’da Yaşanıyor.

Writer: NYX Magazine

Date: 18/07/2020

PAYLAŞ

Four Seasons Hotel Bosphorus ve Four Seasons Hotel Sultanahmet, haftanın her gününe yayılan ve yazın enerjisini yansıtan renkli programlarıyla şehirde, canlı, dinamik ve müzikle iç içe buluşma noktaları yaratıyor.

Boğaz’ın mavi sularına karşı ferah terasında birbirinden özel içerikler sunan Four Seasons Hotel Bosphorus’untüm haftayı kapsayan yaz programı pazartesi günleri Yalı Teras’ta Happy Hour ile başlıyor. Salı günleri ise aynı mekânda, sokak lezzetlerinin vazgeçilmezlerinden midye dolmayı bira ile deneyimlemek mümkün. Yaz günlerinin sevilen açıkhava sineması her Çarşamba Boğaz’ın kıyısında sinemaseverlere unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. Yalı Teras’ta perşembe günleri Sushi N More, sushi ve sashimi tutkunlarını bir araya getirirken, Cuma günleri Bosphorus Aperativo, Boğaz’ın güzel esintisi ile keyif dolu bir yaz akşamı yaşatıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0552 381 11 11

Tarihi Yarımada Yaz Mevsimini Four Seasons Hotel Sultanahmet’in her güne özel hazırladığı zengin programları ile karşılıyor

Tarihi dokusu ile öne çıkan Four Seasons Hotel Sultanahmet, yaz akşamları için Türk ve dünya mutfaklarından derlenen özel içerikler sunuyor. Yaz ayları boyunca pazartesi günleri pide ve pizza seçenekleriyle A’YA Teras’ın benzersiz atmosferinde başlayan hafta, Salı günü artizan kokteyllerin sunulduğu Happy Hour ile daha keyifli hale geliyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olmaya aday Akşam Sefası, adına yaraşan özel menüsü ile Seasons Restoran’ın benzersiz ortamında uzun dost sohbetlerini ağırlıyor.

Hamburger geceleri, bu yaz da her Perşembe misafirleriyle A’YA Teras’ta buluşmaya devam ediyor. Cuma günü, İtalyan lezzetlerinin yer aldığı ‘Adoro il Risotto’ menüsü hafta sonuna lezzet dolu bir başlangıç sunuyor. Cumartesi ve pazar günleri aileler İstanbul’un bu huzur dolu bahçesinde ‘Aile Kahvaltısı’ için bir araya gelirken, dileyenler geleneksel çay saati ile hafta sonlarının öğleden sonralarını keyif saatlerine dönüştürüyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0552 402 31 50

PAYLAŞ