P448, Türkiye’de ilk Kez Vakkorama’da

Writer: NYX Magazine

Date: 20/03/2024

PAYLAŞ

Moda, sanat ve sporun buluşma noktası Vakkorama, dünyaca ünlü P448 ayakkabılarına ev sahipliği yapmaya başladı. Türkiye’de ilk kez Vakkorama ayrıcalığıyla moda tutkunlarının beğenisine sunulan P448’in kadın ve erkek tasarımları, cesur ve korkusuz yaşam stiline davet ediyor. 

İlhamını sanat ve alt kültürlerden alan P488, çeşitliliği, kapsayıcılığı ve yenilikçiliği tüm yaklaşımlarında benimsiyor.  Tüm tasarımlarında geleneksel İtalyan işçiliğini yenilikçi tarzıyla bir araya getiren P448, misyonunu kendini ifade etme biçimi, kapsayıcılık, sürdürülebilirlik ve trendlerin ötesinde parçalar yaratmak olarak tanımlıyor. 

Tüm P448 ürünleri; malzeme seçiminden deri üretimine, taban el dikişlerine kadar tamamen İtalya’da üretiliyor, işlem sürecinin her adımı özenle detaylandırılarak, formda ve fonksiyonda mükemmeliyet elde edilirken kalite ve konfor bir arada sunuluyor. 

P448, gezegenimizin geleceği için daha akıllı seçimler yapmaya odaklanarak sürdürülebilirliği tasarımlarının merkezine alıyor, el zanaatı ve uygulamalarını korumak ve üretim süreçlerinin çevresel etkilerini azaltmaya yönelik adımlar atarak doğa dostu materyaller kullanıyor. Tüm koleksiyonlarında kendini ifade etme biçimlerini kutlayarak kapsayıcı ve geniş seçenekler sunan stil ve bedenler üzerine çalışıyor. 

Bu yaklaşımdan aldığı güçle Vakkorama’nın bir moda markasından fazlasını yaratma ihtiyacıyla ortaya çıkardığı “Vakkorama Social Club” dünyasında yerini alan P448, herkesi cesur, korkusuz ve kesinlikle benzersiz bir stil yolculuğuna davet ederek sadece ayakkabı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda giyen kişinin kimliğine de sesleniyor.

P448’in renkli yaz koleksiyonu, şimdi vakkorama.com.tr ve Vakkorama mağazalarında keşfedilebilir. 

PAYLAŞ