Pandemi Dönemi Hazır Gelinliklere İlgiyi Artırdı

Writer: NYX Magazine

Date: 09/03/2021

PAYLAŞ

Koronavirüs salgını, bütün tüketim alışkanlıklarında olduğu gibi evlilik alışverişinde de değişikliklere neden oldu. Aylar öncesinden başlayan ve üst üste prova edilerek hazırlanan kişiye özel dikim gelinlikler, yerini hazır gelinliklere bırakmaya başladı. www.hazirgelinlik.com web sitesi üzerinden satışa sunulan hazır gelinlikler, farklı stillere hitap eden model çeşitliliği ve fiyat avantajlarıyla gelinlerin satınalma tercihleri arasına girdi.

Geçtiğimiz yıl başlayan ve dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle binlerce çift evlilik hayalini 2021 yılına ertelemek zorunda kaldı. Kontrollü normalleşme süreci ile birlikte geçen yıl ertelenenler de eklenince, bu yıl düğün ve nikah organizasyonlarına talebin artacağı öngörülüyor. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlamaların ve sokağa çıkma yasaklarının devam etmesi, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin alışverişlerini de kısıtlı sürede tamamlamaya yönlendiriyor. Bu nedenle evlilik alışverişlerinin büyük bir bölümü internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Aylar öncesinden başlayarak üst üste prova edilen ve törene hazır hale getirilen gelinlikler de yeni normal düzende internet üzerinden satışa sunuluyor.

Hazır giyimde kullanılan kalıplar gelinlik modellerine yansıtılıyor

Hazirgelinlik.com, gelinlik sektöründeki 25 yıllık butik hizmet anlayışını ve tecrübesini dijital mağazacılığa da taşıyor. Önceleri gelin adaylarının farklı günlere yayılan ve en az 3 prova sonucunda nikah veya düğün törenlerine teslim edilen gelinlikler, hazır giyimde kullanılan beden ölçülerinin gelinlik kalıplarına yansıtıldığı modeller ile gelin adaylarına sunuluyor. Dünyanın farklı ülkelerinde yıllardır tercih edilen ve pandemi nedeniyle hız kazanan internetten satın alma yöntemi, www.hazirgelinlik.com ’un kaliteli ve güvenilir alışveriş anlayışıyla gelin adaylarına sunuluyor.

PAYLAŞ