Pati Dostu Adımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 20/11/2023

PAYLAŞ

Lüksün modern yorumu The Ritz-Carlton, Istanbul evcil hayvan dostu otel olarak ilk adımlarını atıyor. Konuklarını evcil hayvanlarıyla birlikte ağırlamaya başlayan otel, 15 kilo altı patili dostların konaklaması için özel olarak tasarlanan odalarıyla fark yaratıyor. 

Şehrin en prestijli adresi The Ritz-Carlton, Istanbul, yeniliklerine bir yenisini ekliyor. Kapılarını köpek dostlarıyla konaklayan misafirlerine açan The Ritz-Carlton, Istanbul, tüm aile için güvenli ve seçkin bir ağırlama sunuyor.

Otel, 15 kilo altındaki köpek dostlarının konaklayabileceği odalarını hizmete açıyor. Evcil hayvanların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanan odalarda; yataklar, havlular ve evcil hayvan oyuncaklarına kadar tüm detaylar sağlanıyor.  Köpek dostları için odalarda bulunan lezzetli ve sağlıklı mamaların yanı sıra otelin farklı bölümlerinde köpeklerin yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabileceği alanlar bulunuyor. 360 derece manzaraya sahip otelin teras alanı The Roof’ta ise misafirler evcil hayvanlarıyla eşsiz İstanbul siluetinin keyfini çıkarabiliyor. 

PAYLAŞ