Penti ile Basic Adımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 12/01/2021

PAYLAŞ

Penti, yeni yılda da vazgeçilmez olacak basic tasarımları dış giyim koleksiyonun odağına alıyor. Şık, fit bir görünüm sunan, aynı zamanda rahatlığı ön plana taşıyan tasarımlar yeni sezonda Penti’nin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. 

Çoraptaki uzmanlığını güçlü ve eksiksiz ‘Live Up tayt koleksiyonuna taşıyan, her bedene ve tarza farklı tasarımlar sunan Penti, dört farklı ürün grubu ile tüm gün süren rahatlık ve harika bir görünüm sağlıyor. ‘Live Up koleksiyonu, filtreleri sayesinde vücudu rahat bir şekilde sararken daha uzun,fit, sıkı ve iddialı bir duruşa sahip olmanızı sağlıyor. ‘Live Up’ koleksiyonu; günün her anında kullanabileceğiniz, esnek kumaş yapısı ile kusursuz bir görünüm sağlarken gün boyu rahatlık sunan Basic grubu, bel, bacak ve kalça bölgelerinizi şekillendirerek daha uzun, sıkı ve fit bir görünüm sunan Toparlayıcı ürün grubu, kalçaları kaldıran efekti ile olağanüstü ve sıkı bir görünüm sunan Push-up grubu ve kadife, süet, parlak, deri görünümlü özel kumaşları, zenginleştirilmiş detayları, esnek yapısı ile trendi bir görünüm sunan Tüm Gün Şık grubundan oluşuyor.  

‘Live Up’ koleksiyonuyla uyumlu ve basic kombinlerin tamamlayacısı olacak üst giyim tasarımlarını da sunan Penti, bu yıl bodysuit’leri ve croptop’ları öne çıkarıyor. Trikolarla ve rahat formlu gömleklerle kullanılabilecek bu şık tasarımlar, gün boyu formda ve enerjik hissettirmeye hazır. 

PAYLAŞ