People By Fabrika İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ile Göz Kamaştırıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 20/04/2021

PAYLAŞ

Modayı takip eden kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelen People By Fabrika ilkbahar-yaz koleksiyonuyla yine göz dolduruyor. Bu sezon rahat kalıp ve modellere daha fazla yer veren koleksiyon genç, aktif, şehirli kadın ve erkeklere konforlu bir sezon vadediyor. 

Klasik görünümlü tasarımlardan ziyade daha genç, modern ve aktif bir stil sunan People By Fabrika’nın ilkbahar-yaz koleksiyonu zamansız, dinamik ve tarz parçalarla kombinlerinize enerji katmaya geliyor.

People by Fabrika koleksiyonunda yer alan ilkbaharın vazgeçilmezleri trikolar, gömlekler ve sweatshirt’ler; yaz aylarının vazgeçilmezi baskılı tişörtler, renkli şort ve pantolonlar gardıropların kilit parçası olmaya aday. 

Yeni sezonun kilit parçalarından mini ve süper mini elbiseler kadınların stiline feminen bir hava katıyor. Daha rahat bir tarz benimseyenler için biker taytlar, oversize tişörtlerle mükemmel bir alternatif olarak yer alıyor.

Hem rahat hem de zamansız bir görünüm tercih edenler için People By Fabrika’nın modern dokunuşuyla marin stil kurtarıcınız olurken, sweatshirt’ler ve tulumlar bu sezonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Rahat, çabasız ve spontan bir görünüm sunan erkek koleksiyonunda ise oversize kalıplar, denim şortlar, baskılı tişört ve sweatshirtler öne çıkıyor. Daha modern ve genç görünüm sunan koleksiyon gardıroplardaki vazgeçilmez parçalar arasında yer almaya geliyor.

People By Fabrika’nın sezon trendlerini yansıtan 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu keşfetmek için morhipo.com’u ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ