Pizza İl Forno’da Çifte Bayram Var

Writer: NYX Magazine

Date: 17/04/2023

PAYLAŞ

İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde, gerçek mozzarella peyniri ile taze ve katkısız malzemelerin bolca kullanıldığı özel tariflerini, taş fırınlarda pişirip misafirlerine sunan Pizza İl Forno, bu 23 Nisan’da çocuklara çifte mutluluk yaşatacak. Markadan yapılan açıklamaya göre, Ramazan Bayramının son gününe denk gelen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, ailesiyle birlikte Pizza İl Forno şubelerine misafir olan tüm çocuklara, ebeveynlerinin vereceği büyük boy pizza siparişinin yanında, diledikleri küçük boy pizza hediye edilecek. Pizza İl Forno’nun, Ankara’daki yeni açılan Nokta Cadde şubesinde ise “Hayal Gücü Pizzası” isimli bir workshop düzenlenecek. Bu lezzetli etkinliğe katılan minikler, hayallerindeki pizzayı kendi elleriyle hazırlayıp, tadacak.

Klasik, vegan, glütensiz ve bitkisel pizzalar…

23 Nisan’da tüm çocuklara çifte bayram sevinci yaşatmaya hazırlanan Pizza İl Forno’da klasik lezzetlerin yanı sıra, vegan beslenirken damak tadından ödün vermek istemeyenler için oldukça zengin seçenekler bir arada yer alıyor. Ayrıca glütensiz ürünler tüketmek zorunda olanlara yönelik özel pizzalar sunan markanın mönüsünde çok yakında tamamen bitkisel ürünlerle hazırlanan pizzalar ve daha yaşanabilir bir doğa için sürdürülebilir beslenmeyi destekleyici lezzetler girecek.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel “Çifte Bayram” neşesine katılmak isteyenler 23 Nisan Pazar günü, Pizza İl Forno şubelerine uğrayabilirler.

PAYLAŞ