Plajların Yeni Gözdesi

Writer: NYX Magazine

Date: 19/07/2021

PAYLAŞ

Üreten, okuyan, düşünen, sorgulayan, çalışan, doğaya saygılı, hayvan sever, spor yapan, vücuduna ve ruhuna iyilik yapmayı hayat felsefesi sayan, modanın esiri olmaktansa kendisinin efendisi olmayı seçmiş, sade olabilmenin aslında en zor olduğunu keşfetmiş, farkındalığı olan, karakter sahibi, kendine özgü ve kimlikli; işte tüm bunlar Rivus markasının dünyasını da, bu stili tercih eden Rivus kadınlarının da kimliğini ortaya koyuyor.

Tasarım anlayışı, marka dünyası ile adeta yabancı markalara taş çıkaran, Dicle İpek Öztaşkın tarafından kurulan bir Türk moda markası Rivus… Sadelikten ve özgünlükten ilhamını alan tasarımlarıyla gayet kimlikli bir marka olarak kendini gösterdiği andan itibaren moda dünyasında farkını belli eden Rivus, zamansız,mevsimsiz, çabasız ve tamamlayıcı parçalara hayat veriyor. Dış giyimden bir kadının dolabında ihtiyaç duyduğu gömleğe, eteğe, elbiseye, spor giyime, pantolona ve hatta aksesuarlara kadar oldukça geniş bir yelpaze sunan Rivus, kumaş kalitesinden, işçiliğine, kalıplarından renklerine kadar asla modası geçmeyen tasarımlar yaratıyor.

Rivus’un mottosu; ayrımcılığa, her türlü sınırlandırma ve sınıflandırmaya karşı! Üreten, çalışan, okuyan, sorgulayan, farkındalığı olan… Kendine iyi bakmayı hayat felsefesi sayan! Modanın esiri olmaktansa, kendisinin efendisi olmayı seçmiş bir kitleye hitap edecek ürünleri yaratmak…

Tüm bu özellikleriyle her geçen gün kadın hayranlarının sayısını daha da arttıran Rivus, zamansız tasarım anlayışını şimdi de plajlara aktarıyor ve ilk defa ortaya koyduğu “Beach Koleksiyonu”nun müjdesini veriyor. Toprak ve baharat tonlarının yanı sıra klasikleşen siyah ve beyazın da hakim olduğu Rivus Beach Koleksiyonu’nda 49 parça bulunuyor. Her beden ve her tarza uygun seçeneklerle tasarlanan mayo ve bikinilerin yanı sıra plaj giyimini tamamlayan parçalar da dikkat çekiyor. Keten pareo yelekler, mini, midi veya maksi boy seçeneklerine sahip kimonolar, pareo etekler, plaj elbiseleri, keten tulumlar, şort takımlar, pamuklu gömlekler, plaj şıklığını kusursuzca tamamlayan, hem tarz, hem de konforlu parçalar olarak Rivus Beach Koleksiyonu’nda boy gösteriyor.

İncelemek veya satınalmak için tıklayınız.

PAYLAŞ