Poptan Jazz’a Keyifli Bir Çarşamba

Writer: NYX Magazine

Date: 22/01/2024

PAYLAŞ

Şehir ve iş hayatının yorgunluğu hafta ortasında iyice hissedilmeye başlamışken, enerjinizi toplamak için bir mola vermeye ne dersiniz? 20 yıllık Bir Beyoğlu Klasiği olarak hizmet veren Zarifi, çarşamba akşamlarınıza renk katıyor. Kaliteli eğlenceyi lezzetli mezeleriyle birleştiren Zarifi’de, her çarşamba 2002 Eurovision’da ülkemizi temsil eden, Alaturka, Türkçe Pop, Jazz ve Latin müziğinden oluşan repertuvarıyla Buket Bengisu sahne alıyor.

1800’lü yıllardan kalma yüksek tavanlı binasındaki ferah atmosferi, birbirinden lezzetli mezeleri ve kaliteli müziğiyle, misafirlerine 20 yıldır Bir Beyoğlu Klasiği yaşatan Zarifi Restaurant, haftanın yoğun temposuna kısa bir mola vermek isteyenler için özel programlar düzenliyor. Çarşamba akşamları Zarifi sahnesi, güçlü sesiyle takdir toplayan Buket Bengisu’yu ağırlıyor. Sevilen sanatçı, Alaturka, Türkçe Pop, Jazz ve Latin müziğinden oluşan repertuvarıyla hafta içinize neşe katacak.

Buket Bengisu sahnede

Lezzetli yemek, sıcak sohbet ve kaliteli bir eğlence arayanların tercihi Zarifi’de her çarşamba akşamı, ülkemizi 2002 Eurovision’da temsil eden müzisyen Buket Bengisu sahne alıyor. “Kırık Ayna”, “Yalan”, “Asla Asla” gibi parçalarıyla gönüllerde yer edinen sanatçı sayesinde çarşamba akşamları enerjiniz yerine geliyor. Bengisu’ya, klavyede ve vokalde Doğan Kospançalı, gitarda Devrim Atvur eşlik ediyor. Ayrıca cuma ve cumartesi akşamları koreografik oryantal dans şovlarıyla sahne alan Su Selda da her an çarşamba sürprizi olarak karşınıza çıkabilir.

Zarifi’de lezzetine doyulmayan mezelerin en güzel eşlikçisi şarkılarla, haftanızı renklendirmek için rezervasyon yapmayı unutmayın!

PAYLAŞ