PUMA İlham VEREN Kadınları “SHE MOVES US” Kampanyasıyla Kutluyor

Writer: NYX Magazine

Date: 08/03/2021

PAYLAŞ

Pop müziğin süperstar isimlerinden DUA LIPA’nın önderlik ettiği bu platform aracılığıyla, PUMA 2021 yılı boyunca kadın marka elçileriyle beraber ilham verici içerikler üretmeye devam edecek. Bu hikayelerin tamamı, bizi harekete geçiren, bize yön veren kadınlardan ilham alan “SHE MOVES US” sloganı altında buluşacak.

“Spor ve eğlence gibi alanlarda daha çok erkeklerin başarıları konuşulur. O yüzden kadınların başarı hikayelerini anlatıyor olmak, eski alışkanlıkları yıkmak açısından çok önemli,” diyen Dua Lipa, sözlerine şöyle devam etti: “Kadınlar farklı alanlarda başarıdan başarıya koşuyor. Bu hikayeleri kutlamak beni hem heyecanlandırıyor, hem de bana güç veriyor. Aynı zamanda diğer tüm kadınları da daha büyük başarılar elde etmeleri için cesaretlendiriyor. İşte bu yüzden beni de bu kampanyaya dahil ettikleri için PUMA’ya çok teşekkür ediyorum. Şimdi neler yapabileceğimizi tüm dünyaya gösterme zamanı!”

Süpermodel Winnie Harlow ile oyuncu, model ve aktivist Cara Delevingne de “SHE MOVES US” kampanyasına destek veren isimler arasında. Aynı zamanda WNBA yıldızı Skylar Diggins-Smith, golfçü Lexi Thompson, futbolcu Nikita Parris and atlet Yaroslava Mahuchikh gibi spor dünyasının önde gelen kadınları da bu platformda yer alacak.

“She Moves Us” platformu, kadın marka elçilerimizin başarı yolculuklarını, bu yolda onlara ilham veren ve yardımcı olan kadınları, ve kişisel hayatlarında veya kariyerlerinde karşı karşıya geldikleri zorlukların nasıl üstesinden geldiklerini anlatan hikayeler paylaşacak.

Sosyal medya aracılığıyla marka elçilerini kadın tüketicilerle bir araya getirmeyi hedefleyen marka, bu sayede kadınlar için önemli sosyal konuların da konuşulduğu büyük bir platform oluşturacak.

PAYLAŞ