PUMA’nın Yeni Koleksiyonu ‘Pearl Shimmer’ Şıklığı Antremana Taşıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 17/09/2020

PAYLAŞ

Global spor markası PUMA, risk almaktan korkmayan kadınlar için tasarımıyla göz dolduran koleksiyonu Pearl Shimmer Pack’i satışa sundu. Giyim parçaları ve ayakkabıdan oluşan ışıltılı koleksiyon, yüksek yoğunluklu antrenmanlara birinci sınıf, sedefli bir palet ve ışıltılı detaylar getiriyor.

Modanın her alanını spora taşıyan markanın Pearl Shimmer Pack koleksiyonunda bulunan ayakkabısı Provoke XT Pearl Shimmer, dinamik siluetiyle geleneksel tasarımlara meydan okuyor. Puma’nın LQDCELL stabil yastıklama teknolojisiyle geliştirilen yeni ürün; denge, konfor ve tutuşuyla sporu güvenle hale getiriyor. Provoke XT Pearl Shimmer, geometrik orta tabanı, şık topuk tasarımı ve ışıltılı renk paletiyle şıklığın tamamlayıcısı oluyor.

Koleksiyonun en önemli özelliklerinden oluşturan şıklık ve rahatlık, Pearl Spor Sütyeni ve Pearl Print 7/8 Tayt modelleriyle kendini gösteriyor. Pearl Spor Sütyeni, destekleyici, bantlı arka tasarımının yanı sıra inci cilalı kumaşıyla dikkatleri çekiyor. Sıkı antrenmanlar için özel oluşturulan Pearl Print 7/8 Tayt dryCELL teknolojisi ile spor sırasında kuru ve serin tutmasının yanı sıra yüksek bel tasarımı, egzersiz hareketleri sırasında daha fazla koruma sağlıyor.

PAYLAŞ