RABANNE H&M KOLEKSİYONU ÖZEL BİR LANSMAN YEMEĞİ İLE TANITILDI

Writer: NYX Magazine

Date: 06/11/2023

PAYLAŞ

H&M, büyük beğeni toplayan tasarımcı işbirliği serisine, ışıltılı ve yüksek enerjili bir koleksiyon daha eklemek için Rabanne ile bir araya geldi. Rabanne H&M Koleksiyonu, göz alıcı özel bir lansman yemeği ile moda dünyasından özel misafirlere yakından tanıtıldı. Cesur tasarımları modern ve özel işçilikle birleştiren bu göz alıcı koleksiyon, Rabanne markasının kurucusu Paco Rabanne’ın fütüristik koleksiyonlarından ilham alıyor. 1970’li yılların havuz partilerinin çekici havasını yansıtan koleksiyon, ışıltılı disk-o-rama elbiseler, dar katlanmış örgüler ve kokteyller için uygun olan lüks günlük kıyafetlerden oluşuyor.

H&M Türkiye, 1 Kasım tarihinde özel bir lansman yemeği ile bu eşsiz koleksiyonu moda dünyasından sınırlı sayıda misafire yakından tanıttı. İstanbul’un en popüler konumlarından biri olan, Bomonti’de bulunan Saku İstanbul’da gerçekleşen bu özel tanıtım yemeği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu ise koleksiyonu “H&M olarak, Kasım 2004’te Karl Lagerfeld ile yaptığımız ilk tasarımcı iş birliği ile modada bir ilk yarattık. O zamandan bu yana Versace, Balmain, Maison Margiela, Stella McCartney ve son olarak Mugler gibi sektörün büyük isimleri ile yüksek modayı daha erişilebilir hale getiren özel koleksiyonlar sunmak için iş birliği yaptık.

Bu tasarımcı iş birliklerindeki amacımız modayı demokratikleştirerek herkesin ulaşmasını sağlamak. Bu sene de senenin ikinci iş birliği için Rabanne ile bir araya geliyoruz. Bu çok ışıltılı ve yüksek enerjili koleksiyon Rabanne markasının kurucusu Paco Rabanne’ın fütüristik koleksiyonlarından ilham alıyor.” şeklinde anlattı. Saku İstanbul, Asya kültürünün dokularından ilham alarak sunduğu birbirinden lezzetli menüsü ile misafirlerin büyük beğenisini kazandı. Davete katılanlar arasında Ece Sükan, Eda Taşpınar,Gülcan Arslan, Tülin Şahin, Ahu Yağtu, Hatice Aslan, Begüm Kütük ve Pınar Tezcan yer alıyordu.

Rabanne H&M Koleksiyonu 9 Kasım itibari ile H&M İstinye Park mağazası ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

PAYLAŞ