Reebok ve Cardi B, İlk Ayakkabı Koleksiyonuna İmza Attı

Writer: NYX Magazine

Date: 15/11/2020

PAYLAŞ

Cardi B, Reebok ile iş birliğinin sıradaki aşaması için, ikonik Club C modelinin çizgilerini yeniden yeniden tasarladı, ünlü yıldızın ilk ayakkabı koleksiyonuna da bu modelin adı verildi. Yepyeni Club C Cardi ve Cardi Coated Club C Double ile hayat bulan bu yeniden tasarlanmış stil, Reebok ve Cardi’nin çığır açan tarzını yansıtarak, ayakkabı tasarımındaki ezberleri bozuyor.

Cardi B, Reebok ile başlattığı yepyeni iş birliğinin başlığı olarak, kendisinin kişisel gelişimi ile tasarım ve eşitlik tutkusunu yansıtan “B Unexplainable” (Açıklanamaz Ol) sloganını seçti. “B Unexplainable” ile Reebok ve Cardi B, toplumun kadınlardan beklentilerine, nasıl mükemmel ama alçakgönüllü, güçlü ama şefkatli olmaları gerektiğinin söylenmesine ve bu dengeyi bozmaya cesaret ettiklerinde “fazla aşırı”, “fazla sıra dışı” “dramatik” veya “fazla kibirli” olarak yaftalanmalarına dikkat çekiyor.

İki model Club C ve Cardi Coated Club C Double çocuk modelleri, yetişkin modellerinin doğrudan küçültülmüş hali olmak üzere kadın ve çocuk ayakkabı numarası seçenekleriyle (çocuk ve bebek) ve uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Koleksiyon ürünleri 13 Kasım’dan itibaren Reebok.com.tr, Les Benjamins ve Beymen üzerinden sipariş edilebilecek.

Reebok ve Cardi B’nin yeni koleksiyonu ve Club C Cardi modeli hakkında daha fazla bilgi için www.Reebok.com adresini ziyaret edin.

PAYLAŞ