Reebok ve Warner Bros’tan DC’nin ‘Wonder Woman™ 1984’ Filminden İlham Alan Yeni Koleksiyon

Writer: NYX Magazine

Date: 19/09/2020

PAYLAŞ

Reebok, Warner Bros ve DC iş birliği ile hayata geçirdiği Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 koleksiyonunu 80’li yıllara özlem taşıyanlar ile buluşturuyor. Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 ayakkabı ve giyim koleksiyonu, 80’lerin ikonik silüetlerini, DC’nin merakla beklenen filminin süper kahraman ve süper kötü karakteriyle bir araya getiriyor.

WONDER WOMAN™ 1984’ün neon parlaklığından ilham alan retro 80’ler tarzı, yanardöner malzemeler, kot kombinleri ve vahşi hayvan desenleri gibi dönemin ruhunu yansıtan unsurlar içeriyor. Ayakkabıyla kombinlenen ve 80’lerin iki efsanesi olan aerobik şampiyonu ve DC’nin ikonik süper kahramanının en parlak dönemine gönderme yapan bir de giysi var.

Tanıtılan koleksiyonun ilk ayakkabısı olan Classic Leather Gold, WONDER WOMAN™ karakterinin yeni parlak zırhına gönderme niteliği taşıyor . Bu Classic Leather modelinde altın rengi üst kısım, yarı saydam bir dış taban ve parlak bağcıklar bulunuyor.

Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 koleksiyonunun tamamı, unisex ve kadın beden seçenekleriyle Reebok.com.tr ve Reebok mağazaları ve diğer satış noktalarında satışa sunuldu.

PAYLAŞ