Rengarenk Logo T-shirtler

Writer: NYX Magazine

Date: 25/08/2021

PAYLAŞ

Günlük kullanımda baskılı t-shirt giymekten hoşlanan, genç ve her daim kendini genç hissedenler için tasarlanan, düz renk zemin üzerine basılmış efsane Lee logosunun renkli desenlerle yorumlandığı t-shirt’ler, canlı ve hareketli bir tarz sunuyor. 

Spor kıyafet kombinlerinde rengarenk seçenekleriyle benzersiz alternatifler sunan Lee’nin logo baskılı t-shirt modelleri, rengarenk dünyasında sizi hoş gezintilere çıkarmaya devam ediyor. 

Son moda akımlarıyla hayatımıza giren ve özellikle genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen crop toplar ise farklı logo tasarımları ile sezonun vazgeçilmezleri arasında. Yüksek bel jean pantolon, etekler ve şortlar da crop topların mükemmel tamamlayıcıları…

Gömlekler ve jean pantolonlarla bir arada rahatlıkla eğlenceli kombinler tasarlayabileceğiniz Lee t-shirt’lerini; kapri, şort ve eşofmanlarla da kolayca bir araya getirebilirsiniz. 

Günlük kullanımda, hafta sonu giyim tercihlerinde, tatillerde, pratik ve sağlıklı bir kullanım sağlayan Lee t-shirt’ler, sayısız renk ve model seçenekleriyle de öne çıkıyor. 

Her yaştan ve her tarzdan kullanıcının beğenisine hitap eden Lee’nin t-shirt modellerini daha yakından görebilmek için Lee mağazalarını ve www.lee.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ