Rumeli Cadde’sinde Ayı Çılgınlığı!

Writer: NYX Magazine

Date: 12/03/2021

PAYLAŞ

Çamaşır bakım markalarından Yumoş, pandeminin olumsuz havasından insanları biraz olsun uzaklaştırmak ve yüzleri gülümseten bir işe imza atmak amacıyla markanın ikonik Yumoş ayıları ile Nişantaşı Rumeli Caddesi’ne çıktı. Bu renkli enstalasyon sayesinde 89 adet Yumoş ayısı 12 Mart – 26 Mart tarihleri arasında Rumeli Caddesi Tinçel Apartmanı’na konuk oluyor. Yumoş ayıları İstanbul’un en renkli apartmanının balkonlarından ve pencerelerinden markanın müjdeli haberini veriyor ve yoldan geçenlere “Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı” diye sesleniyor.

Yumoş Deterjan Serisi’nin Renkli ve Siyah varyantları içeriğindeki Pro-Fibre teknolojisi ile giysilerin liflerini sararak dokusunu onarıp korurken giysilerde zamanla oluşan tüylenmeyi ve yıpranmayı engelleyerek uzun süre canlı ve yeni gibi kalmasını sağlıyor. Narin giysiler için geliştirilen Yumoş Deterjan varyantı ise micellar teknolojisi ile giysilerde doku bakımını sağlıyor. 

Ön yıkamaya gerek duymadan giysileri nazikçe temizleyen Yumoş Deterjan serisi içeriğindeki Yumoş eşsiz parfümü sayesinde, giysilerde ferah ve temiz bir koku bırakırken sahip olduğu şeffaf formülü ile giysilerin üzerinde kalıntı bırakmadan bakımını yapıyor. 

Yumoş Deterjan Serisi, ulusal ve yerel marketlerin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor. 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı:

Yumoş Deterjan Renkli -2520 ML-42 Yıkama 29.90TL 

Yumoş Deterjan Narin -2520 ML-42  Yıkama 29.90TL 

Yumoş Deterjan Siyah -2520 ML-42  Yıkama 29.90TL 

PAYLAŞ