Saçınızın Rengini Güneşle Açın

Writer: NYX Magazine

Date: 12/07/2021

PAYLAŞ

Yaz mevsimi ve uzun süredir hayalini kurduğunuz tatiliniz tüm hızıyla devam ederken, güneşin ışıltısını saçlarınıza yansıtın! Her kadının hayalini süsleyen doğal ışıltılı ve röfle etkisine sahip saçlara kavuşmak, Casting Sunkiss ile mümkün! Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel’in doğal güneş ışığı etkisinin yanı sıra, saçlarınıza ipeksi yumuşaklık ve parlaklık kazandıracak, büyüleyici kokusuyla da baş döndürecek. Her kullanımda saç renginizi kontrollü bir şekilde açmak için L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel uyguladığınız saçlarınızı, güneşte kurutabilirsiniz.

Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile yaz, saçlarınızda devam etsin!

Yaz tatiliniz boyunca plajdaki en yakın arkadaşınız L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel; saç renginizi aşamalı olarak açarken, amonyak içermeyen hoş kokulu içeriğiyle saçlarınızı yumuşacık yapıyor. Doğal güneş ışığı etkisi ile koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini güneşin ısısıyla ve her kullanımda kademeli olarak açan Sunkiss ile saç renginizin kontrolü tamamen sizde! 

L’Oréal Paris Sunkiss’in jel yapısı sayesinde ıslak ya da kuru saçlar için kullanım kolaylığı sağlıyor. Durulama gerektirmeyen Sunkiss Jel’i uyguladıktan sonra sahilde bronzlaşırken bile güneşin ısısı ile kurutmak yeterli! 

İsterseniz tek renk yaratmak için tüm saçınıza, isterseniz de röfleli bir görünüm için saçlarınızı tutamlara ayırarak kolayca uygulayabileceğiniz Sunkiss Renk Açıcı Jel ile güneşin tüm ışıltısını saçlarınızda hissedeceksiniz. Durulama gerektirmeyen yarı kalıcı saç boyasıyla kontrolü elinize alacak, kendi saç modanızı kendiniz yaratacaksınız!

PAYLAŞ